Collegium Da Vinci (dawne WSNHiD), ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10 - www.studiapoznan.com

top

Strona główna

Studia Poznań
img_ucz
Collegium Da Vinci (dawne WSNHiD)
logo_ucz

61-719 Poznań, woj. wielkopolskie

ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10 zobacz na mapie>>

tel.: 61 27 11 000, fax.: 61 27 11 199

www: www.cdv.pl

e-mail: info@cdv.pl

Oferta edukacyjna - studia podyplomowe

Zintegrowane zarządzanie w IT

Zarządzanie zasobami ludzkimi - kadry i płace

Zarządzanie ograniczeniami TOC

Trener zmian i facylitator nowość!

Six Sigma Green Belt

Przywództwo strategiczne nowość!

Projektowanie systemów informatycznych w organizacji nowość!

Projektowanie aplikacji mobilnych

Produkcja filmowa

Product&Brand Management nowość!

Nowy marketing

Nowoczesne Public Relations nowość!

Negocjacje i mediacje

Mentor-coaching i superwizja dla coachów nowość!

Lean Manager Advanced

Kupiec strategiczny nowość!

Instruktor teatralny

HR Biznes Partner nowość!

Grafika projektowa

Fotografia

CSR Management

Galeria
galeria_uczgaleria_uczgaleria_uczgaleria_uczgaleria_uczgaleria_uczgaleria_uczgaleria_uczgaleria_uczgaleria_ucz
W kilku słowach o uczelni...

O Uczelni...


Collegium Da Vinci to wiodąca w Wielkopolsce szkoła wyższa, która we współpracy z otoczeniem biznesu zapewnia kompleksowy start w życie zawodowe swoich studentów.

Od 1996 roku dbamy by proponowane przez nas kierunki były zgodne z zapotrzebowaniem rynku, a programy studiów powstawały we współpracy z pracodawcami i partnerami biznesowymi. W Collegium Da Vinci w ramach codziennych zajęć uczymy realnych umiejętności zawodowych oraz kompetencji ułatwiających pracę w zmiennym środowisku biznesowym. Zapewniając codzienny, bezpośredni kontakt z przedsiębiorcami wierzymy, że nasza szkoła jest pierwszym, najważniejszym stopniem w karierze. Dążymy do tego, by co najmniej 95% naszych absolwentów po ukończeniu szkoły znalazło zatrudnienie w wymarzonym zawodzie.

Atuty CDV

Wyjątkowy komfort nauki

Siedziba CDV to jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc na mapie Poznania. Okrągły budynek z czerwonej cegły znajdujący się niemal w centrum miasta w sąsiedztwie Cytadeli i Starego Rynku, to jeden z najnowocześniejszych obiektów dydaktycznych w kraju. Komfortowe i nowoczesne wnętrze CDV nie ustępuje standardom uczelni zagranicznych i jest w pełni przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością.


Co na wyróżnia?

 • Nowatorski program studiów opracowany we współpracy z instytucjami i firmami z Polski i zagranicy.

 • Przewaga zajęć praktycznych prowadzonych przez cenionych profesjonalistów i potencjalnych pracodawców, dzięki czemu na bieżąco możesz konfrontować zdobytą wiedzę z praktyką.

 • Elastyczne ścieżki nauczania, dzięki czemu bez problemów pogodzisz życie zawodowe i rodzinne z nauką.

 • Szanujemy Twój czas, dlatego część zajęć prowadzonych jest w formie wykładów on-line lub e-learningu. A to oznacza, że możesz brać aktywny udział w zajęciach nie wychodząc z domu.

 • Współpraca z ponad 100 takich firm, jak IBM, VOX, REFA Wielkopolska, Komputronik, Brand24, Press Service, Microsoft czy International Coaching Federation to możliwość udziału w bezpłatnych szkoleniach, ciekawych projektach i zdobycia międzynarodowych certyfikatów.

 • Nowoczesny budynek, doskonale wyposażone sale dydaktyczne, bogate zaplecze sportowe a wszystko w wyjątkowym otoczeniu dzieł sztuki nowoczesnej.


 • Collegium Da Vinci to jedna z najlepszych niepublicznych uczelni w Wielkopolsce, a jej najlepszymi ambasadorami są wspaniali studenci i absolwenci, otwarci na młodego człowieka wykładowcy i partnerzy biznesowi oraz władze. W swoim codziennym działaniu kładziemy szczególny nacisk na praktyczny wymiar nauczania, partnerskie podejście do studentów oraz komfort.

  Baza dydaktyczna

  Siedziba CDV to jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc na mapie Poznania. Okrągły budynek z czerwonej cegły znajdujący się niemal w centrum miasta, w sąsiedztwei Cytadeli i Starego Rynku, to jeden z najnowocześniejszych obiektów dydaktycznych w kraju. Komfortowe i nowoczesne wnętrze CDV nie ustępuje standardom uczelni zagranicznych i jest w pełni przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

  Zapraszamy do wirtualnej wycieczki po Uczelni z Google +


  Wyposażenie najwyższej klasy

  Budynek Uczelni należy do najnowocześniejszych obiektów dydaktycznych w kraju. Na 18 000 m2 powierzchni użytkowej znajduje się: 78 sal wykładowych i ćwiczeniowych, 15 kameralnych sal seminaryjnych, specjalistyczne pracownie: Xbox, plastyczne, pedagogiczne, 8 pracowni komputerowych wyposażonych w 189 nowoczesnych komputerów, biblioteka i czytelnia, kawiarenka, sala gimnastyczna i siłownia. To, co niezbędne, aby kształcić nowocześnie, komfortowo i wszechstronnie.

  Budynek jest w całości wentylowany i częściowo klimatyzowany, w tym multifunkcyjna Aula Artis, która pomieści od 470 do 600 gości. Większość sal jest wyposażona w projektory multimedialne, komputery, sprzęt nagłaśniający, w każdej znajduje się telewizor, DVD i video. Wszystkie zajęcia dydaktyczne oraz organizowane przez Uczelnię konferencje, spotkania naukowe, wydarzenia kulturalne odbywają się w jej siedzibie.

  Szkoła bez barier

  Osoby niepełnosprawne, które na co dzień borykają się z wieloma barierami utrudniającymi im życie, znajdą w naszej Uczelni w pełni przyjazne środowisko. Budynek Callegium Da Vinci spełnia wszelkie warunki niezbędne do swobodnego poruszania się na wózku inwalidzkim na terenie całej Uczelni. Umożliwiają to odpowiednie podjazdy, winda, specjalistyczne wyposażenie toalet oraz zamontowane poręcze.

  Studia podyplomowe

  Ruszyła rekrutacja na praktyczne studia podyplomowe!
  Nowe kierunki studiów podyplomowych w ofercie 2016/2017!


  W roku akademickim 2016/2017 prowadzimy rekrutację na 21 kierunków studiów podyplomowych, wśród których jest 8 nowości, m.in: HR Biznes Partner, Mentor - coaching i superwizja dla coachów, Przywództwo strategiczne. W ofercie można znaleźć także znane już i cenione przez słuchaczy kierunki podyplomowe, jak: Grafika Projektowa, Fotografia czy Nowy Marketing.

  Wybierz praktyczne studia podyplomowe!

 • Do 31.08 opłata rekrutacyjna 300 zł 0 zł
 • Absolwenci CDV są zwolnieni z pierwszej raty czesnego
 • Znajdź uczelnię
  Znajdź kierunek

  Inne kierunki

  RANKING POPULARNOŚCI KIERUNKÓW

  2015 2014 2013 2012 2011 2010

  59Lekarski MON - Uniwersytet Medyczny w Łodzi

  59Lekarski MON - Uniwersytet Medyczny w Łodzi

  40.36Lekarski - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

  40.36Lekarski - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

  33.89kierunek lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

  więcej

  Aktualności
  Politechnika Poznańska z nagrodą ELSEVIER Research Impact Leaders 2016

  Politechnika Poznańska z nagrodą ELSEVIER Research Impact Leaders 2016

  Politechnika Poznańska dołączyła do grona szkół wyższych wyróżnionych prestiżową nagrodą – ELSEVIER Research Impact Leaders 2016. Uczelnia została laureatem w kategorii Medical Sciences, która skupia się na ocenie publikacji mających największe znaczenie na postrzeganie ...

  czytaj więcej >>

  PODPISANIE UMOWY O DOFINANSOWANIE ZE ŚRODKÓW FUNDUSZU SPÓJNOŚCI UNII EUROPEJSKIEJ

  PODPISANIE UMOWY O DOFINANSOWANIE ZE ŚRODKÓW FUNDUSZU SPÓJNOŚCI UNII EUROPEJSKIEJ

  Dnia 24 listopada 2016 r. w siedzibie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie Prorektor ds. informatyzacji i współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym prof. dr hab. Marek Nawrocki oraz Kwestor mgr Agnieszka Palacz podpisali umowę o dofinansowanie ...

  czytaj więcej >>

  UNIWERSYTECKIE WYKŁADY NA ZAMKU

  UNIWERSYTECKIE WYKŁADY NA ZAMKU "HISTORIA I BŁĄDZENIE"

  Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Fundacja UAM oraz Centrum Kultury „Zamek” zapraszają na trzecie spotkanie w ramach „Uniwersyteckich Wykładów na Zamku” poświęcone w tym roku kwestii błędu.

  czytaj więcej >>

  III Konferencja DARIAH-PL 8-9 listopada 2016 r.

  III Konferencja DARIAH-PL 8-9 listopada 2016 r.

  W dniach 8-9 listopada 2016 r. w Siedzibie Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego przy ul. Jana Pawła II 10 odbędzie się III Konferencja DARIAH-PL.

  czytaj więcej >>

  KONKURS PROREKTORA DS. KSZTAŁCENIA NA NAJLEPSZE PROJEKTY POPRAWIENIA JAKOŚCI KSZTAŁCENIA W JEDNOSTKACH

  KONKURS PROREKTORA DS. KSZTAŁCENIA NA NAJLEPSZE PROJEKTY POPRAWIENIA JAKOŚCI KSZTAŁCENIA W JEDNOSTKACH

  Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na najlepsze projekty związane z promowaniem działań projakościowych w jednostkach UAM.

  czytaj więcej >>  Polityka plików "cookie":

  Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

  copyright © 2016 Imedia Group 03-918 W-wa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14   formularz kontaktowy