Studia Poznań - Collegium Da Vinci (dawne WSNHiD), ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10 w Poznaniu

top

Strona główna

Studia Poznań
img_ucz
Collegium Da Vinci (dawne WSNHiD)
logo_ucz

61-719 Poznań, woj. wielkopolskie

ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10 zobacz na mapie>>

tel.: 61 27 11 000, fax.: 61 27 11 199

www: www.cdv.pl

e-mail: info@cdv.pl

Oferta edukacyjna - studia podyplomowe

Zintegrowane zarządzanie w IT

Zarządzanie zasobami ludzkimi - kadry i płace

Zarządzanie ograniczeniami TOC

Trener zmian i facylitator nowość!

Six Sigma Green Belt

Przywództwo strategiczne nowość!

Projektowanie systemów informatycznych w organizacji nowość!

Projektowanie aplikacji mobilnych

Produkcja filmowa

Product&Brand Management nowość!

Nowy marketing

Nowoczesne Public Relations nowość!

Negocjacje i mediacje

Mentor-coaching i superwizja dla coachów nowość!

Lean Manager Advanced

Kupiec strategiczny nowość!

Instruktor teatralny

HR Biznes Partner nowość!

Grafika projektowa

Fotografia

CSR Management

Galeria
galeria_uczgaleria_uczgaleria_uczgaleria_uczgaleria_uczgaleria_uczgaleria_uczgaleria_uczgaleria_uczgaleria_ucz
W kilku słowach o uczelni...

O Uczelni...


Collegium Da Vinci to wiodąca w Wielkopolsce szkoła wyższa, która we współpracy z otoczeniem biznesu zapewnia kompleksowy start w życie zawodowe swoich studentów.

Od 1996 roku dbamy by proponowane przez nas kierunki były zgodne z zapotrzebowaniem rynku, a programy studiów powstawały we współpracy z pracodawcami i partnerami biznesowymi. W Collegium Da Vinci w ramach codziennych zajęć uczymy realnych umiejętności zawodowych oraz kompetencji ułatwiających pracę w zmiennym środowisku biznesowym. Zapewniając codzienny, bezpośredni kontakt z przedsiębiorcami wierzymy, że nasza szkoła jest pierwszym, najważniejszym stopniem w karierze. Dążymy do tego, by co najmniej 95% naszych absolwentów po ukończeniu szkoły znalazło zatrudnienie w wymarzonym zawodzie.

Atuty CDV

Wyjątkowy komfort nauki

Siedziba CDV to jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc na mapie Poznania. Okrągły budynek z czerwonej cegły znajdujący się niemal w centrum miasta w sąsiedztwie Cytadeli i Starego Rynku, to jeden z najnowocześniejszych obiektów dydaktycznych w kraju. Komfortowe i nowoczesne wnętrze CDV nie ustępuje standardom uczelni zagranicznych i jest w pełni przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością.


Co na wyróżnia?

 • Nowatorski program studiów opracowany we współpracy z instytucjami i firmami z Polski i zagranicy.

 • Przewaga zajęć praktycznych prowadzonych przez cenionych profesjonalistów i potencjalnych pracodawców, dzięki czemu na bieżąco możesz konfrontować zdobytą wiedzę z praktyką.

 • Elastyczne ścieżki nauczania, dzięki czemu bez problemów pogodzisz życie zawodowe i rodzinne z nauką.

 • Szanujemy Twój czas, dlatego część zajęć prowadzonych jest w formie wykładów on-line lub e-learningu. A to oznacza, że możesz brać aktywny udział w zajęciach nie wychodząc z domu.

 • Współpraca z ponad 100 takich firm, jak IBM, VOX, REFA Wielkopolska, Komputronik, Brand24, Press Service, Microsoft czy International Coaching Federation to możliwość udziału w bezpłatnych szkoleniach, ciekawych projektach i zdobycia międzynarodowych certyfikatów.

 • Nowoczesny budynek, doskonale wyposażone sale dydaktyczne, bogate zaplecze sportowe a wszystko w wyjątkowym otoczeniu dzieł sztuki nowoczesnej.


 • Collegium Da Vinci to jedna z najlepszych niepublicznych uczelni w Wielkopolsce, a jej najlepszymi ambasadorami są wspaniali studenci i absolwenci, otwarci na młodego człowieka wykładowcy i partnerzy biznesowi oraz władze. W swoim codziennym działaniu kładziemy szczególny nacisk na praktyczny wymiar nauczania, partnerskie podejście do studentów oraz komfort.

  Baza dydaktyczna

  Siedziba CDV to jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc na mapie Poznania. Okrągły budynek z czerwonej cegły znajdujący się niemal w centrum miasta, w sąsiedztwei Cytadeli i Starego Rynku, to jeden z najnowocześniejszych obiektów dydaktycznych w kraju. Komfortowe i nowoczesne wnętrze CDV nie ustępuje standardom uczelni zagranicznych i jest w pełni przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

  Zapraszamy do wirtualnej wycieczki po Uczelni z Google +


  Wyposażenie najwyższej klasy

  Budynek Uczelni należy do najnowocześniejszych obiektów dydaktycznych w kraju. Na 18 000 m2 powierzchni użytkowej znajduje się: 78 sal wykładowych i ćwiczeniowych, 15 kameralnych sal seminaryjnych, specjalistyczne pracownie: Xbox, plastyczne, pedagogiczne, 8 pracowni komputerowych wyposażonych w 189 nowoczesnych komputerów, biblioteka i czytelnia, kawiarenka, sala gimnastyczna i siłownia. To, co niezbędne, aby kształcić nowocześnie, komfortowo i wszechstronnie.

  Budynek jest w całości wentylowany i częściowo klimatyzowany, w tym multifunkcyjna Aula Artis, która pomieści od 470 do 600 gości. Większość sal jest wyposażona w projektory multimedialne, komputery, sprzęt nagłaśniający, w każdej znajduje się telewizor, DVD i video. Wszystkie zajęcia dydaktyczne oraz organizowane przez Uczelnię konferencje, spotkania naukowe, wydarzenia kulturalne odbywają się w jej siedzibie.

  Szkoła bez barier

  Osoby niepełnosprawne, które na co dzień borykają się z wieloma barierami utrudniającymi im życie, znajdą w naszej Uczelni w pełni przyjazne środowisko. Budynek Callegium Da Vinci spełnia wszelkie warunki niezbędne do swobodnego poruszania się na wózku inwalidzkim na terenie całej Uczelni. Umożliwiają to odpowiednie podjazdy, winda, specjalistyczne wyposażenie toalet oraz zamontowane poręcze.

  Studia podyplomowe

  Ruszyła rekrutacja na praktyczne studia podyplomowe!
  Nowe kierunki studiów podyplomowych w ofercie 2016/2017!


  W roku akademickim 2016/2017 prowadzimy rekrutację na 21 kierunków studiów podyplomowych, wśród których jest 8 nowości, m.in: HR Biznes Partner, Mentor - coaching i superwizja dla coachów, Przywództwo strategiczne. W ofercie można znaleźć także znane już i cenione przez słuchaczy kierunki podyplomowe, jak: Grafika Projektowa, Fotografia czy Nowy Marketing.

  Wybierz praktyczne studia podyplomowe!

 • Do 31.08 opłata rekrutacyjna 300 zł 0 zł
 • Absolwenci CDV są zwolnieni z pierwszej raty czesnego
 • Znajdź uczelnię
  Znajdź kierunek

  Inne kierunki

  RANKING POPULARNOŚCI KIERUNKÓW

  2015 2014 2013 2012 2011 2010

  59Lekarski MON - Uniwersytet Medyczny w Łodzi

  59Lekarski MON - Uniwersytet Medyczny w Łodzi

  40.36Lekarski - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

  40.36Lekarski - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

  33.89kierunek lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

  więcej

  Aktualności
  II Krajowa Konferencja Psychologii Klinicznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

  II Krajowa Konferencja Psychologii Klinicznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

  Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza na II Krajową Konferencję Psychologii Klinicznej. Motywem przewodnim konferencji, w organizacji której uczestniczy także Instytut Psychologii UAM, będzie zagadnienie integracji - czy to w relacjach terapeuty z leczonym ...

  czytaj więcej >>

  Nowy rektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

  Nowy rektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

  31 sierpnia dobiegł koniec już drugiej kadencji rektora UAM przez profesora Bronisława Marciniaka. Od 1 września stanowisko należeć będzie do profesora Andrzeja Lesickiego.

  czytaj więcej >>

  Zajęcia z j. japońskiego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu – nie tylko dla studentów

  Zajęcia z j. japońskiego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu – nie tylko dla studentów

  Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu zaprasza do udziału w zajęciach z j. japońskiego dedykowanych studentom zafascynowanym kulturą Japonii oraz młodzieży już teraz chcącej zdobywać umiejętności, które z całą pewnością zaowocują na studiach lub w przyszłym życiu zawodowym.

  czytaj więcej >>

  Uniwersytet SWPS odnosi sukces w sieci

  Uniwersytet SWPS odnosi sukces w sieci

  Uniwersytet SWPS może pochwalić się nie lada osiągnięciem - materiały opublikowane na uczelnianym kanale w serwisie YouYube były wyświetlane przez użytkowników ponad milion razy. Badania rynku wykazały również, że to właśnie ten kanał jest obecnie najchętniej odwiedzanym ...

  czytaj więcej >>

  Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu - wysoki wynik w rankingu dotyczącym losów absolwentów

  Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu - wysoki wynik w rankingu dotyczącym losów absolwentów

  Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu znalazła się w czołówce pierwszego raportu przeprowadzonego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego w celu zbadania losów absolwentów uczelni. Okazało się, że na znalezienie zatrudnienia po ukończeniu studiów w WSL w Poznaniu absolwentom ...

  czytaj więcej >>

  Europejska Wyższa Szkoła Biznesu w Poznaniu – studia dla otwartych na świat

  Europejska Wyższa Szkoła Biznesu w Poznaniu – studia dla otwartych na świat

  Tegoroczni maturzyści oraz cała reszta kandydatów na studia, którzy czas nauki chcieliby poświęcić na poszerzanie swoich horyzontów, poznawanie świata oraz intensywne smakowanie innych kultur, zapraszani są do rozpoczęcia nauki w Europejskiej Wyższej Szkole Biznesu zlokalizowanej ...

  czytaj więcej >>

  Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu współpracuje z Chinami

  Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu współpracuje z Chinami

  24 czerwca władze Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu i władze Rolniczego Uniwersytetu w Chinach zawarły umowę o współpracy w dziedzinie kształcenia, prowadzonych badań, praktyk i innych działalności akademickich.

  czytaj więcej >>

   Letnia Szkoła Programowania Systemów Automatyki

  Letnia Szkoła Programowania Systemów Automatyki

  Politechnika Poznańska organizuje dla swoich studentów specjalne warsztaty z programowania systemów automatyki. Zajęcia w ramach Szkoły Letniej mają na celu usystematyzować wiedzę teoretyczną i pokazać młodym ludziom jak wykorzystywać ją w praktyce. Studenci poznają systemy ...

  czytaj więcej >>

  Zmiany kulturowe jako skutek migracji - konferencja na UAM w Poznaniu

  Zmiany kulturowe jako skutek migracji - konferencja na UAM w Poznaniu

  W połowie października na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu odbędzie się dwudniowa międzynarodowa konferencja naukowa. Wydarzenie organizowane jest przez Instytut Kulturoznawstwa. Związane będzie z tematyką migracji, zmian kulturowych i przemian ekonomicznych.

  czytaj więcej >>

  Najlepszy Biznes Plan 2016 - konkurs na EWSB w Poznaniu

  Najlepszy Biznes Plan 2016 - konkurs na EWSB w Poznaniu

  Europejska Wyższa Szkoła Biznesu w Poznaniu organizuje konkurs na najlepszy Biznes Plan 2016 roku. Aktualnie trwa sprawdzanie wniosków i już 8 czerwca ogłoszona zostanie lista laureatów I stopnia. Do 16 czerwca trwać będą rozmowy kwalifikacyjne z osobami, które przeszły ...

  czytaj więcej >>

  Polityka plików "cookie":

  Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

  copyright © 2008 Imedia Group 03-918 W-wa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 022 616-06-14, 022 616-06-15 fax: 022 616-07-17   formularz kontaktowy