Aktualności Drzwi Otwarte WSL już 8 kwietnia! - www.studiapoznan.com

top
Drzwi Otwarte WSL już 8 kwietnia!
Drzwi Otwarte WSL już 8 kwietnia!

www.wsl.com.pl

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu zaprasza na Drzwi Otwarte, które odbędą się w dniu 8 kwietnia 2017 roku w murach uczelni. Rozpoczęcie wydarzenia planuje się na godzinę 11:00. Impreza skierowana jest do przyszłych kandydatów na studia, pragnących poznać ofertę edukacyjną WSL i dowiedzieć się jak wygląda proces kształcenia przyszłej kadry logistycznej.

Drzwi Otwarte Wyższej Szkoły Logistyki rozpoczną się od prezentacji oferowanych kierunków studiów oraz nowych specjalności, jakie pojawiły się w ofercie uczelni. Następnie kandydaci wezmą udział w wykładzie logistycznym, który wygłosi Prorektor WSL dr hab. inż. Piotr Cyplika. Od godziny 12:00 możliwe będzie wzięcie udziału w zwiedzaniu uczelni, praktycznych zajęciach związanych z formowaniem paletowych jednostek ładunkowych, warsztatach poświęconych przygotowaniom do rozmów kwalifikacyjnych oraz grach logistycznych i transportowych.

Według programu Drzwi Otwarte WSL powinny zakończy się około godziny 13:30. Osoby zainteresowane uczestnictwem w imprezie powinny wcześniej wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy. W celu uzyskania dodatkowych informacji o wydarzeniu warto odwiedzić stronę internetową uczelni: wsl.com.pl.

Dnia 3 kwietnia br. Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu rozpoczęła proces rekrutacji na studia, rozpoczynające się od roku akademickiego 2017/2018. Kandydaci mogą podjąć kształcenie na studiach licencjackich, inżynierskich, dualnych, magisterskich, podyplomowych oraz MBA. Nadchodzące Drzwi Otwarte stanowią niepowtarzalną okazję do bliższego zapoznania się z ofertą edukacyjną uczelni.
Data publikacji: 05.04.2017
Napisz Własny komentarz

CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image

Nick:

Komentarz:

Znajdź uczelnię
Znajdź kierunek

Inne kierunki

RANKING POPULARNOŚCI KIERUNKÓW

2017 2016 2015 2014 2013 2012

35.98kierunek: lekarski - Uniwersytet Medyczny (UM) im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

35.6Ekonomia - Politechnika Gdańska

33.55Aktorstwo - Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna (PWSF) im. Leona Schillera w Łodzi

29.25Filologia norweska, grupa z językiem angielskim - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza (UAM) w Poznaniu

28.81Lekarski - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

więcej

Aktualności
Bezzałogowy samolot studentów Politechniki Poznańskiej

Bezzałogowy samolot studentów Politechniki Poznańskiej

Studenci Akademickiego Klubu Lotniczego Politechniki Poznańskiej zbudowali bezzałogowy statek powietrzny, który wystartuje w trzech edycjach konkursu SAE Aero Design. 23-24 lutego 2018 r. studenci Politechniki będą jedyną europejską drużyną, która będzie brała udział w rywalizacji ...

czytaj więcej >>

AWF w Poznaniu dba o kręgosłupy w Wielkopolsce

AWF w Poznaniu dba o kręgosłupy w Wielkopolsce

Poznański AWF stworzył „Wielkopolski program polityki zdrowotnej w zakresie rehabilitacji medycznej". Profilaktyką i badaniami objętych zostanie prawie 6 tys. Wielkopolan po 50 roku życia ze schorzeniami układu kostno-stawowego, mięśniowego oraz bólami kręgosłupa. Środki ...

czytaj więcej >>

Uniwersytet Otwarty UAM rozpoczął zapisy na nowe kursy

Uniwersytet Otwarty UAM rozpoczął zapisy na nowe kursy

W dniu 24 listopada br. Uniwersytet Otwarty Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu rozpoczął nabór kandydatów na kursy zaplanowane w ramach kolejnego trymestru. Oferta przygotowana dla słuchaczy obejmuje wykłady, ćwiczenia i laboratoria, których pełen wykaz dostępny ...

czytaj więcej >>

Spotkanie LogMeeting w Wyższej Szkole Logistycznej

Spotkanie LogMeeting w Wyższej Szkole Logistycznej

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu miała okazję gościć uczestników kolejnego spotkania z cyklu LogMeeting. W cyklicznym wydarzeniu wzięły udział osoby interesujące się dziedziną logistyki, a w tym studenci oraz uczniowie kształcący się w szkołach średnich.

czytaj więcej >>

PP z Polską Nagrodą Innowacyjności 2017

PP z Polską Nagrodą Innowacyjności 2017

Politechnika Poznańska otrzymała Polską Nagrodę Innowacyjności 2017. Prestiżowe odznaczenie przyznano uczelni podczas V Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, który miał miejsce 26-27 października br. w Zielonej Górze.

czytaj więcej >>Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

copyright © 2016 Imedia Group 03-918 W-wa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14   formularz kontaktowy