Aktualności Drzwi Otwarte WSL już 8 kwietnia! - www.studiapoznan.com

top
Drzwi Otwarte WSL już 8 kwietnia!
Drzwi Otwarte WSL już 8 kwietnia!

www.wsl.com.pl

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu zaprasza na Drzwi Otwarte, które odbędą się w dniu 8 kwietnia 2017 roku w murach uczelni. Rozpoczęcie wydarzenia planuje się na godzinę 11:00. Impreza skierowana jest do przyszłych kandydatów na studia, pragnących poznać ofertę edukacyjną WSL i dowiedzieć się jak wygląda proces kształcenia przyszłej kadry logistycznej.

Drzwi Otwarte Wyższej Szkoły Logistyki rozpoczną się od prezentacji oferowanych kierunków studiów oraz nowych specjalności, jakie pojawiły się w ofercie uczelni. Następnie kandydaci wezmą udział w wykładzie logistycznym, który wygłosi Prorektor WSL dr hab. inż. Piotr Cyplika. Od godziny 12:00 możliwe będzie wzięcie udziału w zwiedzaniu uczelni, praktycznych zajęciach związanych z formowaniem paletowych jednostek ładunkowych, warsztatach poświęconych przygotowaniom do rozmów kwalifikacyjnych oraz grach logistycznych i transportowych.

Według programu Drzwi Otwarte WSL powinny zakończy się około godziny 13:30. Osoby zainteresowane uczestnictwem w imprezie powinny wcześniej wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy. W celu uzyskania dodatkowych informacji o wydarzeniu warto odwiedzić stronę internetową uczelni: wsl.com.pl.

Dnia 3 kwietnia br. Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu rozpoczęła proces rekrutacji na studia, rozpoczynające się od roku akademickiego 2017/2018. Kandydaci mogą podjąć kształcenie na studiach licencjackich, inżynierskich, dualnych, magisterskich, podyplomowych oraz MBA. Nadchodzące Drzwi Otwarte stanowią niepowtarzalną okazję do bliższego zapoznania się z ofertą edukacyjną uczelni.
Data publikacji: 05.04.2017
Napisz Własny komentarz

CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image

Nick:

Komentarz:

Znajdź uczelnię
Znajdź kierunek

RANKING POPULARNOŚCI KIERUNKÓW

2016 2015 2014 2013 2012 2011

43.67Lekarski - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

31.69Kierunek lekarsko-dentystyczny - Gdański Uniwersytet Medyczny

31.23Aktorstwo - Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi

30.17kierunek lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

28.19Lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny w Lublinie

więcej

Aktualności
PP z Polską Nagrodą Innowacyjności 2017

PP z Polską Nagrodą Innowacyjności 2017

Politechnika Poznańska otrzymała Polską Nagrodę Innowacyjności 2017. Prestiżowe odznaczenie przyznano uczelni podczas V Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, który miał miejsce 26-27 października br. w Zielonej Górze.

czytaj więcej >>

Student UAM nagrodzony Studenckim Noblem 2017

Student UAM nagrodzony Studenckim Noblem 2017

Michał Brzozowski studiujący na Wydziale Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu został nagrodzony w ogólnopolskim konkursie Studencki Nobel 2017. Student zwyciężył w kategorii „Nauki przyrodnicze i energetyka”.

czytaj więcej >>

PP nawiązała współpracę z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych

PP nawiązała współpracę z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych

Politechnika Poznańska rozpoczyna wielopłaszczyznową współprace z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. W dniu 23 maja br. doszło do podpisania listu intencyjnego pomiędzy przedstawicielami uczelni i ZUS-u. Sygnatariuszami umowy byli JM Rektor prof. dr hab. inż. Tomasz Łodygowski ...

czytaj więcej >>

WSZiB w Poznaniu rozpoczęła rekrutację – w czerwcu wpisowe 0 zł!

WSZiB w Poznaniu rozpoczęła rekrutację – w czerwcu wpisowe 0 zł!

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu rozpoczęła rejestrację kandydatów na studia, które rozpoczną się od nowego roku akademickiego 2017/2018. Osoby zainteresowane ofertą uczelni, którzy przystąpią do procesu rekrutacyjnego do 30 czerwca br. mogą zaoszczędzić ...

czytaj więcej >>

Kierunki inżynierskie PP docenione w rankingu Perspektyw 2017

Kierunki inżynierskie PP docenione w rankingu Perspektyw 2017

Miesięcznik Perspektywy ogłosił wyniki pierwszego w historii Rankingu Studiów Inżynierskich. Wysokie lokaty w zestawieniu zajęły kierunki studiów realizowane przez Politechnikę Poznańską. Najwyższą z nich, trzecią pozycję przyznano Inżynierii chemicznej i procesowej, prowadzonej ...

czytaj więcej >>Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

copyright © 2016 Imedia Group 03-918 W-wa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14   formularz kontaktowy