Aktualności PP z Polską Nagrodą Innowacyjności 2017 - www.studiapoznan.com

top
PP z Polską Nagrodą Innowacyjności 2017
PP z Polską Nagrodą Innowacyjności 2017

www4.put.poznan.pl

Politechnika Poznańska otrzymała Polską Nagrodę Innowacyjności 2017. Prestiżowe odznaczenie przyznano uczelni podczas V Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, który miał miejsce 26-27 października br. w Zielonej Górze.

Polska Nagroda Innowacyjności jest programem wizerunkowym, który realizuje Polska Agencja Przedsiębiorczości wraz z redakcją "Forum Przedsiębiorczości".Odznaczenie ma na celu wyróżnić instytucje i firmy funkcjonujące w naszym kraju, które wykazały się dużą innowacyjnością oraz dbałością o rozwój sfery badawczo-rozwojowej.

Udział w programie stanowi doskonałą okazję do promocji innowacyjnych rozwiązań, które powstają dzięki dofinansowaniu z funduszy Unii Europejskiej. Polska Agencja Przedsiębiorczości dąży jednocześnie do docenienia prężnie działających jednostek, które wyróżniają się swoimi inwestycjami, nieustannym rozwojem oraz innowacyjną działalnością w sferze zarządzania i produktach.

Politechnika Poznańska jest nowoczesną i prestiżową uczelnią wyższą, która doceniana jest zarówno w kraju, jak i zagranicą. Oferta edukacyjna PP obejmuje 27 kierunków kształcenia, na których realizowanych jest ponad 100 różnych specjalności. Uczelnia prowadzi studia I i II stopnia, doktoranckie oraz podyplomowe. Liczba nauczycieli akademickich przekracza 1200.

Politechnika Poznańska jako jedna z czołowych uczelni technicznych wyróżnia się wysokim poziomem kształcenia i badań naukowych. Uczelnia stwarza studentom doskonałe warunki rozwoju, umożliwia im prowadzenie badań naukowych, a także tworzy szansę na realizacji pasji w kołach naukowych i organizacjach studenckich.
Data publikacji: 06.11.2017
Napisz Własny komentarz

CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image

Nick:

Komentarz:

Znajdź uczelnię
Znajdź kierunek

RANKING POPULARNOŚCI KIERUNKÓW

2016 2015 2014 2013 2012 2011

43.67Lekarski - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

31.69Kierunek lekarsko-dentystyczny - Gdański Uniwersytet Medyczny

31.23Aktorstwo - Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi

30.17kierunek lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

28.19Lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny w Lublinie

więcej

Aktualności
Spotkanie LogMeeting w Wyższej Szkole Logistycznej

Spotkanie LogMeeting w Wyższej Szkole Logistycznej

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu miała okazję gościć uczestników kolejnego spotkania z cyklu LogMeeting. W cyklicznym wydarzeniu wzięły udział osoby interesujące się dziedziną logistyki, a w tym studenci oraz uczniowie kształcący się w szkołach średnich.

czytaj więcej >>

Student UAM nagrodzony Studenckim Noblem 2017

Student UAM nagrodzony Studenckim Noblem 2017

Michał Brzozowski studiujący na Wydziale Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu został nagrodzony w ogólnopolskim konkursie Studencki Nobel 2017. Student zwyciężył w kategorii „Nauki przyrodnicze i energetyka”.

czytaj więcej >>

PP nawiązała współpracę z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych

PP nawiązała współpracę z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych

Politechnika Poznańska rozpoczyna wielopłaszczyznową współprace z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. W dniu 23 maja br. doszło do podpisania listu intencyjnego pomiędzy przedstawicielami uczelni i ZUS-u. Sygnatariuszami umowy byli JM Rektor prof. dr hab. inż. Tomasz Łodygowski ...

czytaj więcej >>

WSZiB w Poznaniu rozpoczęła rekrutację – w czerwcu wpisowe 0 zł!

WSZiB w Poznaniu rozpoczęła rekrutację – w czerwcu wpisowe 0 zł!

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu rozpoczęła rejestrację kandydatów na studia, które rozpoczną się od nowego roku akademickiego 2017/2018. Osoby zainteresowane ofertą uczelni, którzy przystąpią do procesu rekrutacyjnego do 30 czerwca br. mogą zaoszczędzić ...

czytaj więcej >>

Kierunki inżynierskie PP docenione w rankingu Perspektyw 2017

Kierunki inżynierskie PP docenione w rankingu Perspektyw 2017

Miesięcznik Perspektywy ogłosił wyniki pierwszego w historii Rankingu Studiów Inżynierskich. Wysokie lokaty w zestawieniu zajęły kierunki studiów realizowane przez Politechnikę Poznańską. Najwyższą z nich, trzecią pozycję przyznano Inżynierii chemicznej i procesowej, prowadzonej ...

czytaj więcej >>Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

copyright © 2016 Imedia Group 03-918 W-wa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14   formularz kontaktowy