Aktualności PP z Polską Nagrodą Innowacyjności 2017 - www.studiapoznan.com

top
PP z Polską Nagrodą Innowacyjności 2017
PP z Polską Nagrodą Innowacyjności 2017

www4.put.poznan.pl

Politechnika Poznańska otrzymała Polską Nagrodę Innowacyjności 2017. Prestiżowe odznaczenie przyznano uczelni podczas V Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, który miał miejsce 26-27 października br. w Zielonej Górze.

Polska Nagroda Innowacyjności jest programem wizerunkowym, który realizuje Polska Agencja Przedsiębiorczości wraz z redakcją "Forum Przedsiębiorczości".Odznaczenie ma na celu wyróżnić instytucje i firmy funkcjonujące w naszym kraju, które wykazały się dużą innowacyjnością oraz dbałością o rozwój sfery badawczo-rozwojowej.

Udział w programie stanowi doskonałą okazję do promocji innowacyjnych rozwiązań, które powstają dzięki dofinansowaniu z funduszy Unii Europejskiej. Polska Agencja Przedsiębiorczości dąży jednocześnie do docenienia prężnie działających jednostek, które wyróżniają się swoimi inwestycjami, nieustannym rozwojem oraz innowacyjną działalnością w sferze zarządzania i produktach.

Politechnika Poznańska jest nowoczesną i prestiżową uczelnią wyższą, która doceniana jest zarówno w kraju, jak i zagranicą. Oferta edukacyjna PP obejmuje 27 kierunków kształcenia, na których realizowanych jest ponad 100 różnych specjalności. Uczelnia prowadzi studia I i II stopnia, doktoranckie oraz podyplomowe. Liczba nauczycieli akademickich przekracza 1200.

Politechnika Poznańska jako jedna z czołowych uczelni technicznych wyróżnia się wysokim poziomem kształcenia i badań naukowych. Uczelnia stwarza studentom doskonałe warunki rozwoju, umożliwia im prowadzenie badań naukowych, a także tworzy szansę na realizacji pasji w kołach naukowych i organizacjach studenckich.
Data publikacji: 06.11.2017
Napisz Własny komentarz

CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image

Nick:

Komentarz:

Znajdź uczelnię
Znajdź kierunek

Inne kierunki

RANKING POPULARNOŚCI KIERUNKÓW

2017 2016 2015 2014 2013 2012

35.98kierunek: lekarski - Uniwersytet Medyczny (UM) im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

35.6Ekonomia - Politechnika Gdańska

33.55Aktorstwo - Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna (PWSF) im. Leona Schillera w Łodzi

29.25Filologia norweska, grupa z językiem angielskim - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza (UAM) w Poznaniu

28.81Lekarski - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

więcej

Aktualności
Bezzałogowy samolot studentów Politechniki Poznańskiej

Bezzałogowy samolot studentów Politechniki Poznańskiej

Studenci Akademickiego Klubu Lotniczego Politechniki Poznańskiej zbudowali bezzałogowy statek powietrzny, który wystartuje w trzech edycjach konkursu SAE Aero Design. 23-24 lutego 2018 r. studenci Politechniki będą jedyną europejską drużyną, która będzie brała udział w rywalizacji ...

czytaj więcej >>

AWF w Poznaniu dba o kręgosłupy w Wielkopolsce

AWF w Poznaniu dba o kręgosłupy w Wielkopolsce

Poznański AWF stworzył „Wielkopolski program polityki zdrowotnej w zakresie rehabilitacji medycznej". Profilaktyką i badaniami objętych zostanie prawie 6 tys. Wielkopolan po 50 roku życia ze schorzeniami układu kostno-stawowego, mięśniowego oraz bólami kręgosłupa. Środki ...

czytaj więcej >>

Uniwersytet Otwarty UAM rozpoczął zapisy na nowe kursy

Uniwersytet Otwarty UAM rozpoczął zapisy na nowe kursy

W dniu 24 listopada br. Uniwersytet Otwarty Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu rozpoczął nabór kandydatów na kursy zaplanowane w ramach kolejnego trymestru. Oferta przygotowana dla słuchaczy obejmuje wykłady, ćwiczenia i laboratoria, których pełen wykaz dostępny ...

czytaj więcej >>

Spotkanie LogMeeting w Wyższej Szkole Logistycznej

Spotkanie LogMeeting w Wyższej Szkole Logistycznej

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu miała okazję gościć uczestników kolejnego spotkania z cyklu LogMeeting. W cyklicznym wydarzeniu wzięły udział osoby interesujące się dziedziną logistyki, a w tym studenci oraz uczniowie kształcący się w szkołach średnich.

czytaj więcej >>

Student UAM nagrodzony Studenckim Noblem 2017

Student UAM nagrodzony Studenckim Noblem 2017

Michał Brzozowski studiujący na Wydziale Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu został nagrodzony w ogólnopolskim konkursie Studencki Nobel 2017. Student zwyciężył w kategorii „Nauki przyrodnicze i energetyka”.

czytaj więcej >>Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

copyright © 2016 Imedia Group 03-918 W-wa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14   formularz kontaktowy