Aktualności Spotkanie LogMeeting w Wyższej Szkole Logistycznej - www.studiapoznan.com

top
Spotkanie LogMeeting w Wyższej Szkole Logistycznej
Spotkanie LogMeeting w Wyższej Szkole Logistycznej

www.wsl.com.pl

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu miała okazję gościć uczestników kolejnego spotkania z cyklu LogMeeting. W cyklicznym wydarzeniu wzięły udział osoby interesujące się dziedziną logistyki, a w tym studenci oraz uczniowie kształcący się w szkołach średnich.

Hasło przewodnie spotkania LogMeeting 2017 w WSL brzmiało "Logistyka to przygoda". Myśl ta doskonale odzwierciedlała stosunek grupy Marthon International do logistyki, która jest niezwykle ważną dziedziną gospodarki dzisiejszego, zglobalizowanego świata.

W czasie spotkania zgromadzeni wysłuchali historii Igi Bajan. Specjalistka ds. marketingu i public relations podzieliła się opowieścią, filmami i zdjęciami poświęconymi marathonowemu projektowi North, czyli pierwszemu w dziejach driftowi, który zestaw ciężarowy wykonał za zamarzniętym szwedzkim jeziorze. W dalszej części wystąpienia Iga Bajan zaprezentowała inne fascynujące przygody grupy Marathon International oraz ich związek z budową trwałego, efektywnego zespołu.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się także wykłady posiadające nieco bardziej specjalistyczny charakter. Pierwszy z nich poprowadziła absolwentka WSL, Supervisior w Marathonie - Aleksandra Koszub, która przedstawiła cechy pracowników firm transportowych oraz specyfikę pracy w zawodzie. Drugi z wykładów pt. „Drobnica, system dystrybucji: Gdziekolwiek jesteś, policz ile Cię to kosztuje” został poprowadzony przez Beniamina Mateckiego - dyrektora zarządzającego Marathon International.

Szczególną uwagę zainteresowanych wzbudziło wystąpienie Emila Lisowskiego. Prezes Marathon International przedstawił opowieść „Od zera do milionera”, która zaciekawiła młode osoby rozpoczynające karierę zawodową.

W spotkaniu LogMeeting w WSL uczestniczyło przeszło 350 studentów uczelni, a także kilka osób uczących się w szkołach ponadgimnazjalnych z Oławy i regionu Wielkopolski.
Data publikacji: 29.11.2017
Napisz Własny komentarz

CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image

Nick:

Komentarz:

Znajdź uczelnię
Znajdź kierunek

RANKING POPULARNOŚCI KIERUNKÓW

2016 2015 2014 2013 2012 2011

43.67Lekarski - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

31.69Kierunek lekarsko-dentystyczny - Gdański Uniwersytet Medyczny

31.23Aktorstwo - Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi

30.17kierunek lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

28.19Lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny w Lublinie

więcej

Aktualności
PP z Polską Nagrodą Innowacyjności 2017

PP z Polską Nagrodą Innowacyjności 2017

Politechnika Poznańska otrzymała Polską Nagrodę Innowacyjności 2017. Prestiżowe odznaczenie przyznano uczelni podczas V Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, który miał miejsce 26-27 października br. w Zielonej Górze.

czytaj więcej >>

Student UAM nagrodzony Studenckim Noblem 2017

Student UAM nagrodzony Studenckim Noblem 2017

Michał Brzozowski studiujący na Wydziale Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu został nagrodzony w ogólnopolskim konkursie Studencki Nobel 2017. Student zwyciężył w kategorii „Nauki przyrodnicze i energetyka”.

czytaj więcej >>

PP nawiązała współpracę z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych

PP nawiązała współpracę z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych

Politechnika Poznańska rozpoczyna wielopłaszczyznową współprace z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. W dniu 23 maja br. doszło do podpisania listu intencyjnego pomiędzy przedstawicielami uczelni i ZUS-u. Sygnatariuszami umowy byli JM Rektor prof. dr hab. inż. Tomasz Łodygowski ...

czytaj więcej >>

WSZiB w Poznaniu rozpoczęła rekrutację – w czerwcu wpisowe 0 zł!

WSZiB w Poznaniu rozpoczęła rekrutację – w czerwcu wpisowe 0 zł!

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu rozpoczęła rejestrację kandydatów na studia, które rozpoczną się od nowego roku akademickiego 2017/2018. Osoby zainteresowane ofertą uczelni, którzy przystąpią do procesu rekrutacyjnego do 30 czerwca br. mogą zaoszczędzić ...

czytaj więcej >>

Kierunki inżynierskie PP docenione w rankingu Perspektyw 2017

Kierunki inżynierskie PP docenione w rankingu Perspektyw 2017

Miesięcznik Perspektywy ogłosił wyniki pierwszego w historii Rankingu Studiów Inżynierskich. Wysokie lokaty w zestawieniu zajęły kierunki studiów realizowane przez Politechnikę Poznańską. Najwyższą z nich, trzecią pozycję przyznano Inżynierii chemicznej i procesowej, prowadzonej ...

czytaj więcej >>Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

copyright © 2016 Imedia Group 03-918 W-wa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14   formularz kontaktowy