Aktualności Trwa rekrutacja na studia w WSL w Poznaniu - www.studiapoznan.com

top
Trwa rekrutacja na studia w WSL w Poznaniu
Trwa rekrutacja na studia w WSL w Poznaniu

www.wsl.com.pl

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu prowadzi zimowy nabór na studia magisterskie, które rozpoczną się już w drugiej połowie lutego. Trwająca rekrutacja jest świetną okazją dla świeżo upieczonych inżynierów i licencjatów do natychmiastowej kontynuacji nauki na studia II stopnia, jak również dla osób, którzy pragną powrócić do kształcenia po niedawnej przerwie.

Oferowane przez Wyższą Szkołę Logistyki studia trwać będą trzy semestry, a ich absolwenci będą mieli szansę zdobycia tytułu magistra. Dodatkowo realizowany program kształcenia umożliwi im również zdobycie branżowych i językowych certyfikatów.

Zimowa rekrutacja w poznańskiej uczelni pozwala rozpocząć studia niestacjonarne na kierunku Logistyka. W ramach tej dziedziny kształcenia kandydaci mogą uzyskać specjalizację w zakresie: Menedżera logistyki, Projektowania procesów logistycznych, Menedżera sprzedaży, Zarządzania przedsiębiorstwem transportowo-spedycyjnym, Logistyki przedsiębiorstw oraz Finansów i rachunkowości przedsiębiorstw logistycznych.

Studia magisterskie w WSL pozwolą młodym osobom na zdobycie kompetencji i umiejętności niezbędnych do podjęcia pracy w firmach sektora logistycznego, transportowego oraz spedycyjnego. Ukończenie kształcenia jest również szansą na awans zawodowy oraz drogą rozpoczęcia własnej działalności.

Czesne na studiach objętych zimową rekrutacją wynosi 1870 zł za semestr nauki. Koszt wpisowego to 100 zł. Szczegółowe informacje na temat rekrutacji znajdują się na stronie internetowej WSL w Poznaniu.
Data publikacji: 06.02.2017
Napisz Własny komentarz

CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image

Nick:

Komentarz:

Znajdź uczelnię
Znajdź kierunek

Inne kierunki

RANKING POPULARNOŚCI KIERUNKÓW

2017 2016 2015 2014 2013 2012

35.98kierunek: lekarski - Uniwersytet Medyczny (UM) im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

35.6Ekonomia - Politechnika Gdańska

33.55Aktorstwo - Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna (PWSF) im. Leona Schillera w Łodzi

29.25Filologia norweska, grupa z językiem angielskim - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza (UAM) w Poznaniu

28.81Lekarski - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

więcej

Aktualności
Bezzałogowy samolot studentów Politechniki Poznańskiej

Bezzałogowy samolot studentów Politechniki Poznańskiej

Studenci Akademickiego Klubu Lotniczego Politechniki Poznańskiej zbudowali bezzałogowy statek powietrzny, który wystartuje w trzech edycjach konkursu SAE Aero Design. 23-24 lutego 2018 r. studenci Politechniki będą jedyną europejską drużyną, która będzie brała udział w rywalizacji ...

czytaj więcej >>

AWF w Poznaniu dba o kręgosłupy w Wielkopolsce

AWF w Poznaniu dba o kręgosłupy w Wielkopolsce

Poznański AWF stworzył „Wielkopolski program polityki zdrowotnej w zakresie rehabilitacji medycznej". Profilaktyką i badaniami objętych zostanie prawie 6 tys. Wielkopolan po 50 roku życia ze schorzeniami układu kostno-stawowego, mięśniowego oraz bólami kręgosłupa. Środki ...

czytaj więcej >>

Uniwersytet Otwarty UAM rozpoczął zapisy na nowe kursy

Uniwersytet Otwarty UAM rozpoczął zapisy na nowe kursy

W dniu 24 listopada br. Uniwersytet Otwarty Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu rozpoczął nabór kandydatów na kursy zaplanowane w ramach kolejnego trymestru. Oferta przygotowana dla słuchaczy obejmuje wykłady, ćwiczenia i laboratoria, których pełen wykaz dostępny ...

czytaj więcej >>

Spotkanie LogMeeting w Wyższej Szkole Logistycznej

Spotkanie LogMeeting w Wyższej Szkole Logistycznej

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu miała okazję gościć uczestników kolejnego spotkania z cyklu LogMeeting. W cyklicznym wydarzeniu wzięły udział osoby interesujące się dziedziną logistyki, a w tym studenci oraz uczniowie kształcący się w szkołach średnich.

czytaj więcej >>

PP z Polską Nagrodą Innowacyjności 2017

PP z Polską Nagrodą Innowacyjności 2017

Politechnika Poznańska otrzymała Polską Nagrodę Innowacyjności 2017. Prestiżowe odznaczenie przyznano uczelni podczas V Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, który miał miejsce 26-27 października br. w Zielonej Górze.

czytaj więcej >>Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

copyright © 2016 Imedia Group 03-918 W-wa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14   formularz kontaktowy