Aktualności WSZiB w Poznaniu rozpoczęła rekrutację – w czerwcu wpisowe 0 zł! - www.studiapoznan.com

top
WSZiB w Poznaniu rozpoczęła rekrutację – w czerwcu wpisowe 0 zł!
WSZiB w Poznaniu rozpoczęła rekrutację – w czerwcu wpisowe 0 zł!

www.wszib.poznan.pl

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu rozpoczęła rejestrację kandydatów na studia, które rozpoczną się od nowego roku akademickiego 2017/2018. Osoby zainteresowane ofertą uczelni, którzy przystąpią do procesu rekrutacyjnego do 30 czerwca br. mogą zaoszczędzić nawet 300 zł. Wpisowe na WSZiB w tym miesiącu wynosi 0 zł.

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu jest pierwszą prywatną uczelnią w Wielkopolsce, która oferuje studia I i II stopnia, prowadzone w trybach stacjonarnym, niestacjonarnym oraz na odległość (e-learning). Oferta edukacyjna WSZiB obejmuje kształcenie na dwóch kierunkach dyplomowych: Administracji i Zarządzaniu oraz pięć kierunków podyplomowych. W ramach studiów licencjackich i magisterskich uczelnia oferuje szereg ciekawych specjalności. Wysokość czesnego w pierwszym semestrze studiów I stopnia wynosi 1950 zł, zaś w przypadku studiów II stopnia jest to 2100 zł.

Pierwszym etapem rekrutacji na WSZiB jest wypełnienie elektronicznego formularza, który dostępny jest na stronie internetowej: www.wszib.poznan.pl/formularz. Następnie kandydat otrzymuje umowę oraz specjalny formularz, z którymi musi się zapoznać oraz wydrukować (umowę w 2 egzemplarzach). Kolejnym krokiem jest przygotowanie wymaganych dokumentów oraz uiszczenie wpisowego (w czerwcu 0 zł), a następnie dostarczenie ich osobiście na uczelnię lub wysłanie pocztą. Rekrutacja na oferowane przez WSZiB kierunki prowadzona jest na zasadzie kolejności zgłoszeń. Szczegółowe informacje na temat procesu rekrutacyjnego znajdują się na stronie uczelni: www.wszib.poznan.pl/rekrutacja.
Data publikacji: 03.06.2017
Napisz Własny komentarz

CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image

Nick:

Komentarz:

Znajdź uczelnię
Znajdź kierunek

Inne kierunki

RANKING POPULARNOŚCI KIERUNKÓW

2017 2016 2015 2014 2013 2012

35.98kierunek: lekarski - Uniwersytet Medyczny (UM) im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

35.6Ekonomia - Politechnika Gdańska

33.55Aktorstwo - Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna (PWSF) im. Leona Schillera w Łodzi

29.25Filologia norweska, grupa z językiem angielskim - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza (UAM) w Poznaniu

28.81Lekarski - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

więcej

Aktualności
Bezzałogowy samolot studentów Politechniki Poznańskiej

Bezzałogowy samolot studentów Politechniki Poznańskiej

Studenci Akademickiego Klubu Lotniczego Politechniki Poznańskiej zbudowali bezzałogowy statek powietrzny, który wystartuje w trzech edycjach konkursu SAE Aero Design. 23-24 lutego 2018 r. studenci Politechniki będą jedyną europejską drużyną, która będzie brała udział w rywalizacji ...

czytaj więcej >>

AWF w Poznaniu dba o kręgosłupy w Wielkopolsce

AWF w Poznaniu dba o kręgosłupy w Wielkopolsce

Poznański AWF stworzył „Wielkopolski program polityki zdrowotnej w zakresie rehabilitacji medycznej". Profilaktyką i badaniami objętych zostanie prawie 6 tys. Wielkopolan po 50 roku życia ze schorzeniami układu kostno-stawowego, mięśniowego oraz bólami kręgosłupa. Środki ...

czytaj więcej >>

Uniwersytet Otwarty UAM rozpoczął zapisy na nowe kursy

Uniwersytet Otwarty UAM rozpoczął zapisy na nowe kursy

W dniu 24 listopada br. Uniwersytet Otwarty Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu rozpoczął nabór kandydatów na kursy zaplanowane w ramach kolejnego trymestru. Oferta przygotowana dla słuchaczy obejmuje wykłady, ćwiczenia i laboratoria, których pełen wykaz dostępny ...

czytaj więcej >>

Spotkanie LogMeeting w Wyższej Szkole Logistycznej

Spotkanie LogMeeting w Wyższej Szkole Logistycznej

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu miała okazję gościć uczestników kolejnego spotkania z cyklu LogMeeting. W cyklicznym wydarzeniu wzięły udział osoby interesujące się dziedziną logistyki, a w tym studenci oraz uczniowie kształcący się w szkołach średnich.

czytaj więcej >>

PP z Polską Nagrodą Innowacyjności 2017

PP z Polską Nagrodą Innowacyjności 2017

Politechnika Poznańska otrzymała Polską Nagrodę Innowacyjności 2017. Prestiżowe odznaczenie przyznano uczelni podczas V Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, który miał miejsce 26-27 października br. w Zielonej Górze.

czytaj więcej >>Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

copyright © 2016 Imedia Group 03-918 W-wa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14   formularz kontaktowy