Aktualności WSZiB w Poznaniu rozpoczęła rekrutację – w czerwcu wpisowe 0 zł! - www.studiapoznan.com

top
WSZiB w Poznaniu rozpoczęła rekrutację – w czerwcu wpisowe 0 zł!
WSZiB w Poznaniu rozpoczęła rekrutację – w czerwcu wpisowe 0 zł!

www.wszib.poznan.pl

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu rozpoczęła rejestrację kandydatów na studia, które rozpoczną się od nowego roku akademickiego 2017/2018. Osoby zainteresowane ofertą uczelni, którzy przystąpią do procesu rekrutacyjnego do 30 czerwca br. mogą zaoszczędzić nawet 300 zł. Wpisowe na WSZiB w tym miesiącu wynosi 0 zł.

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu jest pierwszą prywatną uczelnią w Wielkopolsce, która oferuje studia I i II stopnia, prowadzone w trybach stacjonarnym, niestacjonarnym oraz na odległość (e-learning). Oferta edukacyjna WSZiB obejmuje kształcenie na dwóch kierunkach dyplomowych: Administracji i Zarządzaniu oraz pięć kierunków podyplomowych. W ramach studiów licencjackich i magisterskich uczelnia oferuje szereg ciekawych specjalności. Wysokość czesnego w pierwszym semestrze studiów I stopnia wynosi 1950 zł, zaś w przypadku studiów II stopnia jest to 2100 zł.

Pierwszym etapem rekrutacji na WSZiB jest wypełnienie elektronicznego formularza, który dostępny jest na stronie internetowej: www.wszib.poznan.pl/formularz. Następnie kandydat otrzymuje umowę oraz specjalny formularz, z którymi musi się zapoznać oraz wydrukować (umowę w 2 egzemplarzach). Kolejnym krokiem jest przygotowanie wymaganych dokumentów oraz uiszczenie wpisowego (w czerwcu 0 zł), a następnie dostarczenie ich osobiście na uczelnię lub wysłanie pocztą. Rekrutacja na oferowane przez WSZiB kierunki prowadzona jest na zasadzie kolejności zgłoszeń. Szczegółowe informacje na temat procesu rekrutacyjnego znajdują się na stronie uczelni: www.wszib.poznan.pl/rekrutacja.
Data publikacji: 03.06.2017
Napisz Własny komentarz

CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image

Nick:

Komentarz:

Znajdź uczelnię
Znajdź kierunek

RANKING POPULARNOŚCI KIERUNKÓW

2016 2015 2014 2013 2012 2011

43.67Lekarski - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

31.69Kierunek lekarsko-dentystyczny - Gdański Uniwersytet Medyczny

31.23Aktorstwo - Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi

30.17kierunek lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

28.19Lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny w Lublinie

więcej

Aktualności
Uniwersytet Otwarty UAM rozpoczął zapisy na nowe kursy

Uniwersytet Otwarty UAM rozpoczął zapisy na nowe kursy

W dniu 24 listopada br. Uniwersytet Otwarty Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu rozpoczął nabór kandydatów na kursy zaplanowane w ramach kolejnego trymestru. Oferta przygotowana dla słuchaczy obejmuje wykłady, ćwiczenia i laboratoria, których pełen wykaz dostępny ...

czytaj więcej >>

Spotkanie LogMeeting w Wyższej Szkole Logistycznej

Spotkanie LogMeeting w Wyższej Szkole Logistycznej

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu miała okazję gościć uczestników kolejnego spotkania z cyklu LogMeeting. W cyklicznym wydarzeniu wzięły udział osoby interesujące się dziedziną logistyki, a w tym studenci oraz uczniowie kształcący się w szkołach średnich.

czytaj więcej >>

PP z Polską Nagrodą Innowacyjności 2017

PP z Polską Nagrodą Innowacyjności 2017

Politechnika Poznańska otrzymała Polską Nagrodę Innowacyjności 2017. Prestiżowe odznaczenie przyznano uczelni podczas V Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, który miał miejsce 26-27 października br. w Zielonej Górze.

czytaj więcej >>

Student UAM nagrodzony Studenckim Noblem 2017

Student UAM nagrodzony Studenckim Noblem 2017

Michał Brzozowski studiujący na Wydziale Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu został nagrodzony w ogólnopolskim konkursie Studencki Nobel 2017. Student zwyciężył w kategorii „Nauki przyrodnicze i energetyka”.

czytaj więcej >>

PP nawiązała współpracę z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych

PP nawiązała współpracę z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych

Politechnika Poznańska rozpoczyna wielopłaszczyznową współprace z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. W dniu 23 maja br. doszło do podpisania listu intencyjnego pomiędzy przedstawicielami uczelni i ZUS-u. Sygnatariuszami umowy byli JM Rektor prof. dr hab. inż. Tomasz Łodygowski ...

czytaj więcej >>Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

copyright © 2016 Imedia Group 03-918 W-wa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14   formularz kontaktowy