Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
Logo Akademia Leona Koźmińskiego

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu

Adres: ul. Powstańców Wielkopolskich

61-895 Poznań

TEL. 61 655-33-00

FAX. 61655-32-27

Oferta edukacyjna - Studia jednolite magisterskie

Studia magisterskie

Lista wydziałów/kierunków

Prawo (zobacz specjalizacje)

Galeria ZDJĘĆ

Studia Poznań - Oferta Kształcenia - Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, oferuje szeroki wachlarz kierunków studiów, zarówno na stopniu licencjackim, magisterskim, jak i podyplomowym.

Wśród dostępnych kierunków są między innymi: finanse i rachunkowość, administracja,turystyka i rekreacja oraz logistyka. Na pewno każdy znajdzie odpowiedni kierunek dla siebie.

Świat szybko idzie do przodu, dlatego warto zainwestować w swoją przyszłość i ukończyć dobrą uczelnię oraz wymarzony kierunek studiów.

Oferta WSB w Poznaniu jest dostosowana do wszelkich potrzeb, które wynikają z rozwoju kompetencji zawodowych.

Zajęcia, które oferuje swoim studentom uczelnia, mają praktyczny charakter. Podstawą nauki jest dynamiczne łączenie teorii z praktyką. Programy nauczania są konsultowane z najlepszymi specjalistami, między innymi z przedsiębiorcami, którzy odnieśli sukces w biznesie.

Na wykładach oprócz innowacyjnych technologii, uczelnia korzysta ze wsparcia ludzi biznesu. Często są gośćmi na wykładach oraz na zajęciach.

Do programu nauczania zostały wprowadzone takie formy kształcenia, które ukierunkowane są na rozwój umiejętności związanych z planowaniem kariery zawodowej czy komunikacji interpersonalnej.

Studia Poznań - Biuro Karier - Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu

Uczelnia ma również bogatą ofertę działań dodatkowych, które mają wspierać studentów oraz absolwentów w zakresie znalezienia pracy i funkcjonowania w niej. Oferują pośrednictwo pracy czy stażu, a także praktyk krajowych i zagranicznych. Do dyspozycji studentów są również specjalistyczne szkolenia. Przy uczelni działa tak zwane Biuro Karier.

Biuro karier oprócz wsparcia udzielanego studentom, gromadzi także oferty pracy i przekazuje je osobom zainteresowanym.

Zaletą takiego biura jest możliwość śledzenia na bieżąco ofert pracy, które zamieszczane są w Extranecie. Zarejestrowany tu student może także odbyć indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym.

Jak już wcześniej było wspomniane, w Biurze Karier dostępne są także szkolenia oraz bezpłatne sesje coachingowe, które pomogą wyrobić nowe nawyki czy pozwolą świadomie zaplanować przyszłość.

Studia Poznań - Studia II stopnia ze studiami podyplomowymi - Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu

Dlaczego warto studiować w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu?

-ścieżka ze studiami podyplomowymi dostępna jest na 3 kierunkach
-w 2 lata zdobywasz 2 dyplomy - studiów magisterskich i świadectwo studiów podyplomowych
-studia magisterskie ze studiami podyplomowymi kończą się napisaniem jednej pracy dyplomowej
-zajęcia prowadzone prze wykładowców praktyków, także przez wykładowców prowadzących zajęcia na studiach podyplomowych
-studia ze studiami podyplomowymi to oszczędność Twojego czasu i pieniędzy - cena za studia jest dużo niższa niż za studia magisterskie i podyplomowe opłacone osobno
-zyskujesz konkurencyjną pozycję na rynku pracy

Studia II stopnia ze studiami podyplomowymi
Studia magisterskie ze studiami podypolomowymi to innowacyjny program kształcenia na studiach II stopnia. Dzięki niemu w trakcie 2 lat nauki na studiach uzupełniających na kierunkach Finanse i Rachunkowość, Zarządzanie oraz Turystyka i Rekreacja zdobywasz 2 dyplomy w dwa lata - dyplom magistra i świadectwo studiów podyplomowych. Oszczędzasz w ten sposób czas i zyskujesz dodatkowy atut przy ubieganiu się o pracę.

Polecane Uczelnie w Poznaniu