Uniwersytet SWPS Poznań
Uniwersytet SWPS Poznań
Uniwersytet SWPS Poznań
Uniwersytet SWPS Poznań
Uniwersytet SWPS Poznań
Uniwersytet SWPS Poznań
Logo Akademia Leona Koźmińskiego

Uniwersytet SWPS Poznań

Adres: ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10

61-719 Poznań

TEL. 61 27 11 222, 61 858 43 21

FAX. 61 858-43-69

Oferta edukacyjna - Studia I stopnia

Studia licencjackie

Studia Inżynierskie

Lista wydziałów/kierunków

Architektura (School of Form)

Galeria ZDJĘĆ

o Uczelni - Uniwersytet SWPS Poznań

Uniwersytet SWPS to nowoczesne centrum naukwo-dydaktyczne, które oferuje ponad 30 interdyscyplinarnych kierunków studiów w 5 miastach: Warszawie, Wrocławiu, Sopocie, Katowicach i Poznaniu.

Od 19 lat uczelnia jest jednym z najważniejszych ośrodków studiów psychologicznych w Polsce. Wydział Zamiejscowy w Poznaniu Uniwersytetu SWPS powstał w 2010 roku. Od początku swojego istnienia intensywnie się rozwija i prowadzi działalność naukowo-badawczą.

Kształci psychologów, prawników, dziennikarzy oraz młodych projektantów. Program kierunku wzornictwo, czyli nowoczesnych studiów projektowych znanych jako School of Form został uznany przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego za najbardziej innowacyjny w Polsce, dzięki czemu wydział otrzymał milion złotych nagrody na dalsze doskonalenie i rozwój oferty dydaktycznej.

Wykładowcy poznańskiego wydziału chętnie dzielą się ze studentami wynikami swoich badań, wiedzą i doświadczeniem. Zajęcia prowadzą tu znani profesorowie, m.in. John Nezlek – amerykański psycholog społeczny, Teresa Rzepa – autorytet w dziedzinie psychologii zdrowia, Feliks Zedler – ekspert w zakresie postępowania cywilnego, Teresa Gardocka – znawca prawa karnego procesowego, a także znakomici praktycy tacy jak Oskar Zięta – światowej klasy designer, Agnieszka Jacobson-Cielecka – kurato­ka i krytyk designu oraz dziennikarze prasowi, radiowi i telewizyjni, jak Katarzyna Montgomery, Jarosław Kuźniar, Marek Kacprzak, Piotr Metz. Gośćmi wydziału są takie postacie, jak prof. Robert Cialdini – jeden z najbardziej uznanych psychologów społecznych na świecie, prof. Josef Isensee – międzynarodowej sławy konstytucjonalista czy Arjan Bakker – założyciel Allegro Group.

W 2014 r. naukowcy z poznańskiego wydziału pozyskali blisko 3 mln złotych na realizację projektów badawczych w dziedzinie psychologii i prawa. Studenci prowadzą badania typu field study w pr­ofesjonalnym laboratorium psychologicznym. Angażują się w różnego rodzaju innowacyjne projekty realizowane z instytucjami, poradniami, kancelariami prawnymi, oraz znanymi firmami takimi jak LPP, IKEA, Modus Design, Schattdecor, Meble Vox, Skoda.

Absolwenci studiów magisterskich na Uniwersytecie SWPS mogą kontynuować edukację i karierę naukową w ramach interdyscyplinarnych studiów doktoranckich w Warszawie i Wrocławiu.

School of Form - Uniwersytet SWPS Poznań

>School of Form<
ul. Głogowska 18, 60-734 Poznań MTP,
hala nr 1
e-mail: info@sof.edu.pl

Polecane Uczelnie w Poznaniu