SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny Poznań
SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny Poznań
SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny Poznań
SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny Poznań
SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny Poznań
SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny Poznań
Logo Akademia Leona Koźmińskiego

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny Poznań

Adres: ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10

61-719 Poznań

TEL. 61 27 11 222, 61 858 43 21

FAX. 61 858-43-69

Oferta edukacyjna - Studia I stopnia

Studia licencjackie

Studia Inżynierskie

Lista wydziałów/kierunków

Architektura (School of Form)

Galeria ZDJĘĆ

o Uczelni - SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny Poznań

Uniwersytet SWPS to nowoczesne centrum naukwo-dydaktyczne, które oferuje ponad 30 interdyscyplinarnych kierunków studiów w 5 miastach: Warszawie, Wrocławiu, Sopocie, Katowicach i Poznaniu.

Od 19 lat uczelnia jest jednym z najważniejszych ośrodków studiów psychologicznych w Polsce. Wydział Zamiejscowy w Poznaniu Uniwersytetu SWPS powstał w 2010 roku. Od początku swojego istnienia intensywnie się rozwija i prowadzi działalność naukowo-badawczą.

Kształci psychologów, prawników, dziennikarzy oraz młodych projektantów. Program kierunku wzornictwo, czyli nowoczesnych studiów projektowych znanych jako School of Form został uznany przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego za najbardziej innowacyjny w Polsce, dzięki czemu wydział otrzymał milion złotych nagrody na dalsze doskonalenie i rozwój oferty dydaktycznej.

Wykładowcy poznańskiego wydziału chętnie dzielą się ze studentami wynikami swoich badań, wiedzą i doświadczeniem. Zajęcia prowadzą tu znani profesorowie, m.in. John Nezlek – amerykański psycholog społeczny, Teresa Rzepa – autorytet w dziedzinie psychologii zdrowia, Feliks Zedler – ekspert w zakresie postępowania cywilnego, Teresa Gardocka – znawca prawa karnego procesowego, a także znakomici praktycy tacy jak Oskar Zięta – światowej klasy designer, Agnieszka Jacobson-Cielecka – kurato­ka i krytyk designu oraz dziennikarze prasowi, radiowi i telewizyjni, jak Katarzyna Montgomery, Jarosław Kuźniar, Marek Kacprzak, Piotr Metz. Gośćmi wydziału są takie postacie, jak prof. Robert Cialdini – jeden z najbardziej uznanych psychologów społecznych na świecie, prof. Josef Isensee – międzynarodowej sławy konstytucjonalista czy Arjan Bakker – założyciel Allegro Group.

W 2014 r. naukowcy z poznańskiego wydziału pozyskali blisko 3 mln złotych na realizację projektów badawczych w dziedzinie psychologii i prawa. Studenci prowadzą badania typu field study w pr­ofesjonalnym laboratorium psychologicznym. Angażują się w różnego rodzaju innowacyjne projekty realizowane z instytucjami, poradniami, kancelariami prawnymi, oraz znanymi firmami takimi jak LPP, IKEA, Modus Design, Schattdecor, Meble Vox, Skoda.

Absolwenci studiów magisterskich na Uniwersytecie SWPS mogą kontynuować edukację i karierę naukową w ramach interdyscyplinarnych studiów doktoranckich w Warszawie i Wrocławiu.

School of Form - SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny Poznań

>School of Form<
ul. Głogowska 18, 60-734 Poznań MTP,
hala nr 1
e-mail: info@sof.edu.pl

Polecane Uczelnie w Poznaniu