School of Form
School of Form
School of Form
Logo Akademia Leona Koźmińskiego

School of Form

Adres: ul. Głogowska 18

60-734 Poznań

TEL. 61 869 20 23

Oferta edukacyjna - Studia I stopnia

Studia licencjackie

Lista wydziałów/kierunków

Wzornictwo (zobacz kierunki)

Studia Inżynierskie

Lista wydziałów/kierunków

Architektura

Galeria ZDJĘĆ

Oferta Kształcenia - School of Form

School of Form w Poznaniu. w swojej ofercie ma studia na poziomie licencjackim i inżynierskim. Na tej uczelni można studiować na kilku kierunkach jest to wzornictwo, architektura, fashion design czy communication design.

Innowacyjna Koncepcja Nauki - School of Form

School of Form może pochwalić się innowacyjną koncepcją nauki, która łączy praktyczne umiejętności projektowe z humanistycznym rozumieniem świata. Ich program nauczania stworzył specjalnie zebrany zespół najwybitniejszych ekspertów, którym przewodniczyła Lidewij Edelkoort. Jest to wieloletniej szefowej Design Academy Eindhoven, a w tej chwili piastuje również stanowisko dyrektora strategicznego School of Form. Warto też wspomnieć,
że program nauczania łączy elementy edukacji projektowej i humanistycznej.

Nad unikalnym programem nauczania, który łączy w sobie elementy edukacji projektowej i humanistycznej pracował zespół wybitnych ekspertów pod przewodnictwem Lidewij Edelkoort, wieloletniej szefowej Design Academy Eindhoven, która jest dyrektorem strategicznym i mentorem School of Form.

Program poszczególnych kierunków przywiązuje ogromną wagę do tego aby kształcenie było praktyczne, a studenci mieli możliwość pracy w zespole.
Wszystkie zajęcia, nawet teoretyczne są prowadzone w otwartej formule, interaktywnych warsztatów. W zajęciach wykorzystywane są ćwiczenia, w których projektuje się eksperymentalnie i konceptualnie.

Idea Uczelni - School of Form

Ideą nauczania jest swobodny przepływ informacji, tak aby wymiana koncepcji i pomysłów nie była niczym zakłócona. Dzięki temu studenci mogą całą swoją energię twórczą przełożyć na to aby pielęgnować własną indywidualność oraz kształtować umiejętność pracy w zespole.

Polecane Uczelnie w Poznaniu