Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości (WSZiB) w Poznaniu
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości (WSZiB) w Poznaniu
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości (WSZiB) w Poznaniu
Logo Akademia Leona Koźmińskiego

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości (WSZiB) w Poznaniu

Adres: ul. Robocza 4

61-538 Poznań

TEL. 61 835 15 11, 601 305 212

FAX. 61 835 15 04

Oferta edukacyjna - Studia I stopnia

Studia licencjackie

Oferta edukacyjna - Studia II stopnia

Studia magisterskie uzupełniające

Galeria ZDJĘĆ

Studia Poznań - Misja Uczelni - Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości (WSZiB) w Poznaniu

Misją Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, która powstała w 1992 roku, jest budowanie kultury nowoczesnego zarządzania, a zarazem wspieranie możliwości indywidualnego rozwoju każdego studenta.

Przez 23 lata pracy, uczelnia ta wykształciła aż 38 tysięcy absolwentów!

Studia Poznań - Oferta Kształcenia - Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości (WSZiB) w Poznaniu

Osoby, które chcą studiować na tej uczelni, mają do dyspozycji studia licencjackie, magisterskie, podyplomowe. Kierunki studiów można studiować dziennie oraz niestacjonarne.

Zaletą studiowania na tej uczelni jest możliwość wyboru sposobu zakończenia studiów. Studenci mogą zdecydować się na tradycyjną obronę pracy dyplomowej lub na drugą możliwość, jaką jest praktyczny projekt dyplomowy.

Nad projektem praktycznym dyplomowym pracuje 2-4 studentów dyplomantów, którzy za zadanie mają rozwiązać problem biznesowy lub społeczny według standardów PMI. Praca jest prowadzona pod okiem doświadczonych mentorów.

Warto też wspomnieć, że na tej uczelni prowadzone są studia o profilu praktycznym. O takim profilu są kierunku: Zarządzanie i Administracja, zarówno na I jak i na II stopniu.

Decydując się na ten kierunek możemy wybierać wśród wielu specjalności. Są to do wyboru między innymi: psychologia biznesu, zarządzanie przedsiębiorstwem czy kadry i płace, natomiast decydując się na kierunek Administracja mamy do wyboru: administrację samorządową czy bezpieczeństwo publiczne i ochronę danych.

Studia Poznań - Zajęcia praktyczne - Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości (WSZiB) w Poznaniu

Połowa z prowadzonych zajęć to warsztaty, które są prowadzone przez specjalistów.

Zajęcia zawsze odbywają się w bardzo małych około 20-osobowych grupach, dzięki czemu każdy student może zmierzyć się realnie z sytuacjami biznesowymi oraz podjąć wyzwanie rozwiązania ich. 55% wykładowców tej uczelni do dyrektorzy i prezesi jednych z największych przedsiębiorstw w Polsce, ale także radcy prawni czy sędziowie.

Do dyspozycji studentów jest 100 bezpłatnych i monitorowanych miejsc na parkingu, który znajduje się obok uczelni, Centrum Obsługi Studenta, dziekanat, bezpłatne Biuro Prawne oraz coach i doradca zawodowy, który działa bezpośrednio przy Akademickim Biurze Karier.


Polecane Uczelnie w Poznaniu