Znajdź swoje wymarzone studia w Poznaniu

Studia podyplomowe w Poznaniu

Studia podyplomowe w Poznaniu

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

 szkola biznesu


E-marketing

Studia podyplomowe na kierunku e-marketing to propozycja dla osób, które planują prowadzić działania marketingowe i biznesowe w sieci. W trakcie kształcenia uczestnicy poznają nowoczesne aspekty komunikacji biznesowej, metody i narzędzia reklamy i promocji w sieci, sposoby na dotarcie do różnych grup klientów, a także metody rozwiązywania kryzysów wizerunkowych. Celem studiów jest przekazanie wiedzy jak najbardziej rzetelnej, praktycznej i aktualnej, uwzględniającej stale zmieniające się trendy w e-marketingu.

Czas trwania: 2 semestry
Cena za studia: 8 900 zł

Public relations i komunikowanie strategiczne w biznesie

Studia podyplomowe na tym kierunku łączą wiedzę z zakresu ekonomii, marketingu, psychologii, zarządzania oraz public relations. W trakcie studiów uczestnicy poznają formy komunikowania strategicznego wewnątrz przedsiębiorstwa, komunikacji z mediami oraz obszary public relations w biznesie. Kierunek jest doskonałym uzupełnieniem wiedzy dla absolwentów zarządzania, marketingu oraz pokrewnych kierunków. Bogaty zakres materiału, kompetentna i fachowa kadra naukowa oraz zajęcia nastawione na naukę praktycznych umiejętności gwarantują, że studia dostarczą uczestnikom kompleksowej i usystematyzowanej wiedzy.

Czas trwania: 2 semestry
Cena za studia: 5 500 zł

Bankowość i doradztwo finansowe

Kierunek bankowość i doradztwo finansowe skierowane jest do pracowników banków i instytucji finansowe, którym zależy na podniesieniu kompetencji i zdobyciu nowych umiejętności. W programie studiów znajdują się zagadnienia z polityki finansowej Polski i Unii Europejskiej, produkty i usługi finansowe, rozwiązania dopasowane do potrzeb różnych klientów. Absolwenci studiów będą wyposażeni w kompleksową wiedzę i umiejętności, które przydadzą im się w pracy doradców finansowych i inwestycyjnych, a także na innych stanowiskach w strukturach banków i firm finansowych.

Czas trwania: 2 semestry
Cena za studia: 4 800 zł

Zarządzanie w opiece zdrowotnej

Studia skierowane są do osób, które prowadzą własną praktykę lekarską lub są zatrudnione w podmiotach leczniczych. Głównym celem kształcenia jest wyposażenie uczestników studiów w kompleksową wiedzę dotyczącą zarządzania, budowania długofalowej strategii marketingowej, a także finansów jednostek medycznych. Kształcenie łączy w sobie zagadnienia z zakresu ekonomii, zarządzania, marketingu, public relations, a także zagadnienia dotyczące kształcenia kadr menadżerskich. Studia są doskonałym uzupełnieniem posiadanego wykształcenia, otwierając przed uczestnikami wiele nowych możliwości zawodowych.

Czas trwania: 2 semestry
Cena za studia: 4 200 zł

Audyt systemów informatycznych

Studia kompleksowo przygotowują słuchaczy do zawodu audytora systemów informatycznych. Są świetnym uzupełnieniem kształcenia na kierunku informatyka bądź na pokrewnych kierunkach. W trakcie kształcenia studenci zdobywają wiedzę i umiejętności w zakresie zarządzania ryzykiem w IT, oceny i analizy procesów, efektywnej i skutecznej kontroli zgodnej ze standardami przyjętymi w konkretnych przedsiębiorstwach. Nauka odbywa się przede wszystkim poprzez wykształcenie praktycznych umiejętności, co automatycznie przekłada się na nowe możliwości zawodowe.

Czas trwania: 2 semestry
Cena za studia: 4 500 zł

Master of Public Administration (MPA)

Program studiów jest tak zaplanowany, by kompleksowo i wszechstronnie kształcić kadrę zarządzającą w sektorze publicznym. Jest to odpowiednik studiów MBA, jakie skierowane są do przedstawicieli biznesu. Studia są interdyscyplinarne, w programie kształcenia można znaleźć szereg zagadnień z dziedziny zarządzania, polityki rozwoju regionalnego i lokalnego, a także administracji publicznej, ekonomii czy socjologii i finansów. Tytuł MPA daje ogromne możliwości zawodowe, a jednocześnie jest rozpoznawalny i prestiżowy praktycznie na całym świecie.

Czas trwania: 3 semestry
Cena za studia: 9 600 zł

Pełna oferta studiów podyplomowych w Poznaniu zobacz więcej.

Data publikacji: 20-11-2020

Aktualności z Poznania