Znajdź swoje wymarzone studia w Poznaniu

Korepetycje online? - jest to możliwe!

Korepetycje online? - jest to możliwe!

Chcielibyśmy przedstawić Państwu najnowszą platformę Tutoringo, która zrzesza najlepszych korepetytorów z różnych zakątków kraju i świata. Nie jest to zwykła platforma, gdyż wykorzystuje się w niej najnowsze metody nauczania online. W obecnych czasach taka forma nauki jest bardzo pożądana, zwłaszcza, gdy nie każda lekcja prowadzona stacjonarnie jest na wysokim poziomie z uwzględnieniem potrzeb indywidualnych uczniów.
Sytuacja jaką teraz mamy bardzo mocno uderza w ambicje i potrzeby edukacyjne wielu dzieci, ale też studentów. Okazuje się, że całkiem spora liczba placówek edukacyjnych nie jest dobrze przygotowanych do edukacji drogą online. Za rogiem czyhają egzaminy, matura, a dzieci i młodzież niekiedy nie mają dużego wsparcia w odpowiednim przygotowaniu się do tak ważnego sprawdzianu wiedzowego. Dlatego też skorzystanie z platformy Tutoringo niesie za sobą wiele korzyści. Poniżej wyjaśnimy jak to działa.

Rejestracja najlepszych pedagogów z całego kraju i świata


Prawda jest taka, że najlepsi nauczyciele chętnie dzielą się swoją wiedzą w postaci korepetycji. Platforma Tutoringo zrzesza w swoich progach najlepszych korepetytorów, którzy mają możliwość darmowej rejestracji i zgłoszenia swoich usług korepetytorskich. Każdy profil zawiera zdjęcie oraz podstawowe informacje o nauczycielu. Rodzic, uczeń oraz student ma wgląd w informacje o ukończonych studiach, doświadczeniu zawodowym i jeżeli komuś zależy na korepetytorze, który ukończył prestiżową uczelnię lub odbywał praktyki w ciekawych miejscach i może pochwalić się sporym doświadczeniem, to na platformie Tutoringo jest to możliwe.
Każdy nauczyciel określa jaką dziedziną się specjalizuje np. mogą to być korepetycje z języka polskiego czy też korepetycje z matematyki, ale też z języka obcego. Na ich profilu można również zapoznać się czego dokładnie można się nauczyć po odbyciu korepetycji online.  Korepetytor dysponuje również kalendarzem online, gdzie pedagog określa daty wraz z godzinami, kiedy to może poprowadzić lekcje. Także uczeń czy też student może dopasować termin do indywidualnych potrzeb.
Korepetycje online to super rozwiązanie na zdobycie konkretnej wiedzy. Oczywiście nauka odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi np. poprzez organizację sesji bezpośredniej za pomocą modułu eTutuor.
Platforma daje rownież szansę wystawienia opinii, więc każdy rodzic może mieć wgląd we wrażenia innych osób na temat jakości świadczonej usługi korepetytorskiej przez konkretnego nauczyciela.

Pozytywne opinie rodziców oraz uczniów


Z platformy Tutoringo można korzystać w dwóch językach - polskim oraz angielskim. Ten aspekt stanowi duży plus tego przedsięwzięcia, gdyż na próżno szukać tego typu platform dającej taką możliwość. Tutoringo zrzesza samych najlepszych pedagogów, których opinia w serwisie jest nienaganna, a sama nauka jest naprawdę skuteczna. Efekty nauczania można zauważyć bardzo szybko, gdyż wielu uczniów, którzy wcześniej brali udział w korepetycjach online, bardzo często wracają na kolejne lekcje. Poza tym rodzice wyrażają ogromne zadowolenie, gdyż po korepetycjach online na platformie Tutoringo, wyniki w nauce ich dzieci znacznie się poprawiły. Jest to też świetna okazja do lepszego przygotowania się do egzaminu ósmoklasisty czy też matury. Z naszych danych wynika, ze wyniki egzaminów były wyższe o co najmniej kilkanaście procent, w porównaniu do egzaminów próbnych, gdyż dziecko nie korzystało z korepetycji online.
Poza tym nauczyciele na Tutoringo są bardzo przyjaźnie nastawieni do uczniów i nie wytykają im popełnionych błędów, robią wszystko, aby dziecko samo pojęło jaki błąd robi. Nauczyciele podają mnóstwo drogowskazów, aby dziecko osiągnęło upragniony poziom wiedzy. Dzieci mogą nauczyć się o wiele więcej niż podczas 45 minutowej lekcji w szkole.
Tutoringo stawia na demokratyzację edukacyjną, aby każde dziecko miało dostęp do wiedzy, niezależnie do miejsca zamieszkania. Czasami zdarza się tak, ze stacjonarnie na próżno szukać dobrego korepetytora, a platforma online zrzesza ich w jednym miejscu. Bez wychodzenia z domu można wziąć udział w korepetycjach online , a jedynie czego dziecko potrzebuje to dostęp do internetu i dobre chęci.

Data publikacji: 16-04-2021

Aktualności z Poznania