Znajdź swoje wymarzone studia w Poznaniu

Łatwo dostępna i elastyczna szkoła policealna w Poznaniu - zobacz, co ma do zaoferowania studentom?

Łatwo dostępna i elastyczna szkoła policealna w Poznaniu - zobacz, co ma do zaoferowania studentom?

 

Studiujesz, ale masz ambicję, by robić coś więcej? A może oprócz zdobywania wiedzy teoretycznej chciałbyś też nabrać doświadczenia i umiejętności związanych z wymarzonym zawodem? Czy może chcesz pogodzić naukę z pracą zawodową lub innymi obowiązkami? Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, przekonaj się, dlaczego szkoła policealna będzie dla Ciebie świetnym wyborem!

Szkoła policealna: dobra opcja dla studentówCoraz więcej studentów decyduje się na połączenie nauki na studiach z pokrewnym kierunkiem w szkole policealnej. Jakie przynosi to korzyści?

Możliwość połączenia dwóch kierunków studiówKombinacja praktycznego szkolenia w szkole policealnej i teoretycznej nauki na studiach pozwala na poszerzenie wiedzy i umiejętności, uzyskanie szerszej perspektywy, budowanie sieci kontaktów, optymalne wykorzystanie czasu i zasobów oraz większą konkurencyjność na rynku pracy. Jest to korzystne połączenie, umożliwiające lepsze przygotowanie do przyszłej kariery i osiągnięcia sukcesu zawodowego.

Połączenie dwóch kierunków nauki jest też zwyczajnie możliwe do pogodzenia, nawet jeśli wybraliśmy wcześniej studia dzienne. Na wielu kierunkach w szkole policealnej mamy bowiem do wyboru nie tylko tryb dzienny, ale też wieczorowy i weekendowy. Pozwala to również na zachowanie równowagi między zajęciami, a życiem osobistym.

Równoczesna nauka i praca zarobkowaInną opcją, jaką mamy do wyboru, jest jednoczesne zdobywanie wykształcenia i podjęcie pracy zawodowej. Jakie są zalety takiego połączenia? Warto tu wymienić między innymi:


  • Zdobycie praktycznego doświadczenia zawodowego – praca daje możliwość zastosowania zdobywanej wiedzy w realnym środowisku. Możemy na bieżąco wykorzystywać swoje nowe umiejętności, a jednocześnie uczyć się od doświadczonych pracowników;

  • Stałe źródło dochodu – praca zarobkowa pozwala na pokrycie kosztów codziennego życia, opłacenie czesnego czy zakup materiałów edukacyjnych. Zyskujemy w ten sposób niezależność finansową i pewność siebie;

  • Rozwój kompetencji miękkich – praca wymaga komunikacji, umiejętnego zarządzania czasem, współpracy w zespole i rozwiązywania problemów. Poprzez równoczesne zdobywanie wykształcenia i pracę możemy rozwijać te umiejętności w praktyce, co przyczynia się do większej gotowości podjęcia zatrudnienia w danym zawodzie.Szkoła policealna GoWork w PoznaniuJedną z najlepszych szkół policealnych znajdujących się w Poznaniu jest oddział szkoły GoWork. Dlaczego możemy tak powiedzieć?

Dobra lokalizacja i dojazdPoznańska szkoła GoWork mieści się ścisłym centrum miasta przy ulicy Świętego Marcina 66/72 w budynku Alfa (XI piętro) blisko przystanków Gwarna, Zamek i Cyryla Ratajskiego. Z dworca PKP i PKS wystarczy przejść się pieszo (ok. 15 minut spaceru), podobnie jak ze Starego Rynku (około 10 minut).

Siedziba szkoły jest dobrze skomunikowana z resztą miasta. Docierają tu:


  • tramwaje 2, 5, 9, 13, 15, 16 do Gwarnej i 3, 4, 8, 17 do Cyryla Ratajskiego;

  • autobusy 151, 163, 168, 169 i 171 do Zamku.Elastyczne godziny zajęćDużą zaletą szkoły policealnej GoWork w poznaniu jest też elastyczny grafik zajęć. Możemy wybierać spośród trzech trybów nauki:


  • dziennego (minimum 3 dni w tygodniu w godzinach dopołudniowych),

  • wieczorowego (minimum 3 dni w tygodniu w godzinach popołudniowych),

  • weekendowego (zjazdy w co drugi weekend).Teoria i praktykaKolejnym atutem placówki jest duży nacisk na przekazywanie aktualnej wiedzy w danej dziedzinie i ćwiczenie umiejętności praktycznych. Słuchacze mają możliwość sprawdzenia swoich sił w nowocześnie wyposażonych pracowniach. Szkoła organizuje też praktyki w zaprzyjaźnionych z nią firmach.

Atrakcyjne kierunkiSzkoła policealna GoWork w Poznaniu oferuje szeroką gamę atrakcyjnych kierunków. W sumie możemy wybierać spośród ponad 100 różnych opcji! Na szczególną uwagę zasługuje chociażby:


Data publikacji: 20-07-2023

Aktualności z Poznania