Znajdź swoje wymarzone studia w Poznaniu

Złote bransoletki jako uniwersalny prezent dla niej i dla niego

Złote bransoletki jako uniwersalny prezent dla niej i dla niego

 

W ciągu całego roku, co najmniej kilka razy stajemy przed niemałym dylematem w postaci doboru odpowiedniego prezentu dla bliskiej osoby. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z podarunkiem dla drugiej połówki, kogoś z rodziny lub przyjaciółki bądź przyjaciela, obmyślanie idealnego upominku potrafi zająć sporo czasu. Istnieje wiele okazji do tego, by docenić czyjąś obecność poprzez obdarowanie jej małym prezentem. Biżuteria, a w tym złote bransoletki, to jedna z rzeczy, którą wybiera się najczęściej, jeżeli chodzi o obdarowanie drugiej osoby w ważnym dla niej dniu. Na rynku mamy do czynienia z całą gamą ciekawych wzorów i kolorów, a także materiałów z jakich wykonywane są poszczególne ozdoby. Dziś stawiamy przede wszystkim na złoto – niegdyś noszone przez królów, dziś wręczane tym, na którym najbardziej nam zależy.

Złote bransoletki to trafiony prezent na każdą okazję!

Dawniej uważano biżuterię za symbol oddania, niegasnącego uczucia, miłości, zaangażowania oraz wierności. Kiedyś najczęściej obdarowywano się nimi kobiety, jednak z czasem także panowie doczekali się elementów biżuteryjnych, które w pełni dopełniają ich styl. Aktualnie złote bransoletki wciąż są dla wielu osób symbolem uczucia i zaangażowania, jednak te granice nieco się zatarły, czyniąc biżuterię tego rodzaju świetnym symbolem przyjaźni lub więzi z najbliższymi krewnymi. Niezależnie od okazji, jaką chcemy celebrować, solidnie wykonane złote bransoletki to zawsze trafiony prezent. Od setek lat biżuteria była przekazywana największym osobistościom, z jakimi wiązało się najsilniejsze uczucia, jak miłość, podziw czy wierność. Pozostało tak do dziś; nierzadko złote bransoletki uchodzą za prezenty o ogromnej wartości sentymentalnej i są przekazywane z pokolenia na pokolenie – wraz z cząstką własnej historii.


Gdy liczy się symbolika...złote bransoletki o wyjątkowym znaczeniu

Symbolika stanowi niezwykle ciekawy element, zwłaszcza w przypadku, gdy rozmawiamy o prezentach. Już samo podarowanie komuś biżuterii jest wyjątkowym gestem, który osoba obdarowana zapamiętuje na bardzo długo. Warto wybierać złote bransoletki spośród modeli, które posiadają dodatkowe znacznie – to doskonały pomysł na to, aby trafić w gust obdarowanej osoby. W sklepie Murrano możemy znaleźć złote bransoletki, do których dodatkowo możemy doczepić symboliczne zawieszki takie jak serduszko, aniołek czy słoń ze skierowaną ku górze trąbą. Możliwości jest naprawdę sporo; warto pamiętać, by zarówno zawieszki jak i bransoletki były wykonane z jakościowej próby. W przypadku złotych bransoletek, bardzo popularna jest próba 585, gwarantująca wysoką trwałość i wartość posiadanej biżuterii. Dzięki temu możemy mieć pewność, że prezent wytrzyma kilka dobrych lat.


Złote bransoletki jako prezent dla kobiet i mężczyzn

Jak już wspominaliśmy, złote bransoletki przeznaczone są nie tylko dla pań, lecz również panów. W przypadku gdy mężczyzna, jakiego chcemy obdarować, gustuje w tego rodzaju ozdobach, złote bransoletki mogą okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę! Zwłaszcza, że dziś mamy do wyboru biżuterię o różnym kształcie. Sporą popularnością cieszą się dziś złote bransoletki dla mężczyzn, określane mianem „włoskich bransoletek”. Są to ozdoby modułowe, których wygląd można zmieniać poprzez doczepianie do nich charmsów, na których wygrawerowane są często wizerunki zwierząt, symbole, litery czy liczby. Również klasyczne, złote bransoletki od Murrano w formie łańcuszka, są w stanie znakomicie ozdobić nadgarstek, tym samym nadając blasku nawet najbardziej codziennej stylizacji.


Złote bransoletki – zadbaj o każdy szczegół!

Obdarowując kogoś prezentem w postaci biżuterii, warto zadbać o każdy szczegół podarunku – w tym również opakowanie. Wiele sklepów internetowych oferuje biżuterię na prezent w specjalnym, ozdobnym pudełeczku, jednak tylko niektóre umożliwiają jego spersonalizowanie. Warto zdecydować się a opcję, gdzie mamy realny wpływ na to, jak bardzo osobisty będzie prezent, poprzez możliwość wygrawerowania życzeń na tabliczce, jaka załączana jest do pudełeczka. Nie wszystkie złote bransoletki pozwalają bowiem na grawerunek typowo na ich powierzchni – wynika to z ich różnorodności. Tymczasem grawer umieszczony na tabliczce z pewnością będzie miłym zaskoczeniem dla każdego obdarowanego piękną i trwałą bransoletką.

Data publikacji: 17-10-2023