Znajdź swoje wymarzone studia w Poznaniu

Studia na każdą zajawkę? Tylko w Collegium Da Vinci!

Studia na każdą zajawkę? Tylko w Collegium Da Vinci!


Wybór kierunku studiów to decyzja, która kształtuje przyszłość i otwiera drzwi do wielu możliwości. Warto postawić na uczelnię, która prowadzi unikalne kierunki studiów, tworzone w odpowiedzi na potrzeby rynku pracy. Collegium Da Vinci w Poznaniu oferuje wyjątkowe połączenie praktyki z teorią, innowacyjne programy edukacyjne i inspirujące środowisko akademickie.

Studiowanie w Collegium Da Vinci daje nie tylko możliwość zdobycia wiedzy teoretycznej, ale także praktycznych umiejętności, które są cenione przez pracodawców. Współpraca z firmami i instytucjami, projekty zespołowe oraz praktyki zawodowe to integralna część programów nauczania CDV. Dzięki temu absolwenci uczelni wyróżniają się na rynku pracy i łatwo odnajdują się w dynamicznie zmieniającym się świecie zawodowym.

Collegium Da Vinci ceni różnorodność i indywidualne podejście do każdego studenta. Dzięki niewielkim grupom zajęciowym oraz wsparciu doświadczonych wykładowców i doradców, każdy może rozwijać swoje zainteresowania i talenty. Dodatkowo liczne organizacje studenckie, koła naukowe i projekty zapewniają między innymi możliwość budowania wartościowych relacji.

Projektowanie własnej edukacji

Studia w Collegium Da Vinci charakteryzują się ogromną elastycznością, pozwalającą kształtować swoją własną ścieżkę edukacyjną. To student decyduje, w którym kierunku chce się rozwijać i jakie umiejętności chce zdobyć, wybierając aż od 10 modułów dodatkowych spośród dziesiątek obszarów dostępnych w danym roku akademickim – zarówno te związane bezpośrednio z wybranym kierunkiem, jak i te z innych dziedzin. Każdego roku lista modułów dodatkowych jest modyfikowana, aby odzwierciedlać aktualne trendy na rynku pracy.

Collegium Da Vinci w rekrutacji na rok akademicki 2024/2025 oferuje kierunki studiów I stopnia:

 • Analiza biznesowa i Data Science
 • Biznes Manager
 • Creative Management
 • E-commerce
 • Game Development
 • Grafika
 • Information Technology
 • Informatyka (również online)
 • Kreatywna produkcja filmowa 
 • Mediaworking (również online)
 • Zarządzanie kreatywne
 • Zarządzanie w IT

Pomoc w wyborze kierunku studiów

Collegium Da Vinci wspiera swoich studentów przez cały okres studiów, pomagając im rozwijać się i osiągać sukcesy. A jak uczelnia wspiera kandydatów na studia? Dla świeżo upieczonych absolwentów szkół średnich, jak i tych, którzy po prostu chcą rozpocząć przygodę ze studiowaniem, przygotowano quiz. Pozwala on dowiedzieć się, jakie studia najlepiej odpowiadają umiejętnościom i charakterowi kandydata.

A tym, którzy chcą poznać atmosferę panującą w uczelni, Collegium Da Vinci proponuje spotkanie z wyjątkową postacią – Aniołem CDV, czyli Karoliną Bobko. To opiekunka studentów na I roku studiów, więc wie najlepiej, z jakimi problemami zmagają się kandydaci. Podczas spotkania z Karoliną można zobaczyć uczelnię od środka, przespacerować się korytarzami i zobaczyć z bliska, jak wygląda studenckie życie. Na spotkanie umówić się można za pomocą formularza dostępnego na stronie: cdv.pl/kontakt/aniol.

Pełna oferta edukacyjna Collegium Da Vinci: cdv.pl.

Data publikacji: 28-05-2024