School of Form
School of Form
School of Form
School of Form
School of Form
School of Form
School of Form
School of Form
Logo Akademia Leona Koźmińskiego

School of Form

Adres: ul. Głogowska 18

60-734 Poznań

TEL. 61 869 20 23

Oferta edukacyjna - Studia I stopnia

Studia licencjackie

Lista wydziałów/kierunków

Wzornictwo (zobacz kierunki)

Filmy - School of Form

Galeria ZDJĘĆ

Oferta Kształcenia - School of Form

School of Form w Poznaniu. w swojej ofercie ma studia na poziomie licencjackim i inżynierskim. Na tej uczelni można studiować na kilku kierunkach jest to wzornictwo, fashion design czy communication design.

Innowacyjna Koncepcja Nauki - School of Form

School of Form może pochwalić się innowacyjną koncepcją nauki, która łączy praktyczne umiejętności projektowe z humanistycznym rozumieniem świata. Ich program nauczania stworzył specjalnie zebrany zespół najwybitniejszych ekspertów, którym przewodniczyła Lidewij Edelkoort. Jest to wieloletniej szefowej Design Academy Eindhoven, a w tej chwili piastuje również stanowisko dyrektora strategicznego School of Form. Warto też wspomnieć,
że program nauczania łączy elementy edukacji projektowej i humanistycznej.

Nad unikalnym programem nauczania, który łączy w sobie elementy edukacji projektowej i humanistycznej pracował zespół wybitnych ekspertów pod przewodnictwem Lidewij Edelkoort, wieloletniej szefowej Design Academy Eindhoven, która jest dyrektorem strategicznym i mentorem School of Form.

Program poszczególnych kierunków przywiązuje ogromną wagę do tego aby kształcenie było praktyczne, a studenci mieli możliwość pracy w zespole.
Wszystkie zajęcia, nawet teoretyczne są prowadzone w otwartej formule, interaktywnych warsztatów. W zajęciach wykorzystywane są ćwiczenia, w których projektuje się eksperymentalnie i konceptualnie.

Idea Uczelni - School of Form

Ideą nauczania jest swobodny przepływ informacji, tak aby wymiana koncepcji i pomysłów nie była niczym zakłócona. Dzięki temu studenci mogą całą swoją energię twórczą przełożyć na to aby pielęgnować własną indywidualność oraz kształtować umiejętność pracy w zespole.