Uczelnia Biznesu i Nauk Stosowanych Varsovia - Filia w Poznaniu
Uczelnia Biznesu i Nauk Stosowanych Varsovia - Filia w Poznaniu
Logo Akademia Leona Koźmińskiego

Uczelnia Biznesu i Nauk Stosowanych Varsovia - Filia w Poznaniu

Adres: ul. Świętego Michała 43

61-119 Poznań

TEL. +48 61 670 41 18

Oferta edukacyjna - Studia jednolite magisterskie

Studia magisterskie

Lista wydziałów/kierunków

Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna Zobacz więcej Prawo Zobacz więcej Psychologia (zobacz specjalizacje) Zobacz więcej

Filmy - Uczelnia Biznesu i Nauk Stosowanych Varsovia - Filia w Poznaniu

Galeria ZDJĘĆ

O Uczelni - Uczelnia Biznesu i Nauk Stosowanych Varsovia Poznań - Uczelnia Biznesu i Nauk Stosowanych Varsovia - Filia w Poznaniu

Uczelnia Biznesu i Nauk Stosowanych Varsovia prowadzi studia w siedzibie w Warszawie, w Filiach w Poznaniu, Rzeszowie, Wrocławiu, Lublinie, Szczecinie, Kielcach, Gdańsku i Katowicach jesteśmy także w Czechach (Praga i Frydek-Mistek), na Słowacji (Bratysława), w Uzbekistanie (Andiżan) i Austrii (Wiedeń).

Programy studiów w Uczelni Biznesu i Nauk Stosowanych Varsovia powstają w interdyscyplinarnych zespołach ludzi nauki i specjalistów-praktyków. Efektem tej pracy jest nowatorska i innowacyjna oferta stanowiąca odpowiedź na oczekiwania osób ukierunkowanych na rozwój intelektualny i sukces zawodowy.

Uczelnia Biznesu i Nauk Stosowanych Varsovia wyróżnia odwaga w wytyczaniu nowych ścieżek edukacyjnych, najwyższa jakość i innowacyjny model nauczania oraz wrażliwość wyrażone w mottach Edukacja dla Sukcesu i Be More Humanum.

doktorzy humanum dzien otwarty