Znajdź swoje wymarzone studia w Poznaniu

Nie przegap naszych Drzwi Otwartych, które odbędą się w niedzielę 24 marca 2024 r. w budynku głównym UEP

Nie przegap naszych Drzwi Otwartych, które odbędą się w niedzielę 24 marca 2024 r. w budynku głównym UEP

 

Drzwi Otwarte Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu to wyjątkowa okazja dla przyszłych studentów, by z bliska poznać ofertę edukacyjną jednej z wiodących uczelni ekonomicznych w Polsce. Wydarzenie zaplanowano na niedzielę, 24 marca 2024 r., w godzinach 10:00-16:00, w głównym budynku kampusu, który znajduje się w sercu Poznania.

Jest to doskonały moment, aby spotkać się z wykładowcami, obecnymi studentami oraz pracownikami administracji, którzy z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące kierunków studiów, programów nauczania, wymian międzynarodowych, praktyk zawodowych, a także życia studenckiego.

Podczas Drzwi Otwartych uczestnicy będą mieli możliwość uczestniczenia w wykładach próbnych, warsztatach oraz prezentacjach, które pozwolą im lepiej zrozumieć specyfikę studiowania na kierunkach ekonomicznych, finansowych, informatycznych oraz zarządczych. Dodatkowo, zaplanowano specjalne sesje informacyjne na temat rekrutacji, stypendiów i wsparcia dla nowych studentów.

Organizatorzy przygotowali także zwiedzanie kampusu z przewodnikiem, w trakcie którego będzie można zobaczyć sale wykładowe, laboratoria komputerowe, bibliotekę uniwersytecką oraz obiekty sportowe, co pozwoli przyszłym studentom poczuć atmosferę studiowania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

 

Podczas tego dnia uzyskasz cenne informacje na temat:

- Bogatej oferty edukacyjnej Uczelni, włączając w to różnorodne kierunki i specjalności. 

- Procedury rekrutacyjnej. 

- Możliwości studiów za granicą, w tym szczegóły dotyczące programu Erasmus i innych opcji wymian międzynarodowych.

- Warunków otrzymania stypendiów i miejsc w domach studenckich.

- Aktywności pozaakademickiej. 

- Edukacji językowej i nowoczesności biblioteki. 

 

Informacje o wdarzeniu znajdziesz na stronie: https://ue.poznan.pl/wydarzenia/drzwi-otwarte-2024/

Więcej szczegółów wkrótce!

 

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu 

 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

 

Uniwersytet Ekonomiczny jest prestiżową uczelnią, która od lat zajmuje czołowe miejsce wśród polskich instytucji edukacyjnych skupiających się na ekonomii, finansach i zarządzaniu. Oferuje szeroki wachlarz programów nauczania na poziomie licencjackim, magisterskim i doktoranckim, zapewniając studentom kompleksowe wykształcenie teoretyczne oraz praktyczne umiejętności niezbędne w dzisiejszym świecie biznesu.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze naukowej i nowoczesnej infrastrukturze, UE Poznań stwarza optymalne warunki do rozwoju i nauki. Uczelnia aktywnie współpracuje z przedsiębiorstwami i organizacjami międzynarodowymi, co umożliwia studentom uczestnictwo w praktykach i stażach, zapewniając im realne doświadczenie zawodowe. Uniwersytet wyróżnia się także bogatą ofertą wymiany międzynarodowej, dając swoim studentom możliwość studiowania za granicą. Działalność naukowa i badawcza UE Poznań skupia się na rozwiązywaniu aktualnych problemów ekonomicznych, co przyczynia się do rozwoju nauk ekonomicznych i społecznych.

 

Zobacz pełną prezentację Uniwersytetu Ekonomicznego.

Data publikacji: 22-02-2024