Adres: ul. Powstańców Wielkopolskich 5

61-895 Poznań

Tel.: 61 655 33 00,
600 851 082,
698 123 519

  • https://www.merito.pl/poznan/

Oferta edukacyjna - Studia I stopnia

Studia licencjackie

Lista wydziałów/kierunków

Administracja Bezpieczeństwo wewnętrzne Filologia
Finanse i rachunkowość Handel międzynarodowy International Trade
Management Marketing i sprzedaż Marketing i sprzedaż - online
Prawo w biznesie Psychologia w biznesie Turystyka i rekreacja
Zarządzanie Zarządzanie online

Studia Inżynierskie

Lista wydziałów/kierunków

Business Engineering Computer Science – BSc. degree program Informatyka
Inżynieria zarządzania Logistyka

Oferta edukacyjna - Studia II stopnia

Studia magisterskie uzupełniające

Lista wydziałów/kierunków

Administracja Bezpieczeństwo wewnętrzne Business Management
Finanse i rachunkowość Informatyka Logistyka
Marketing i sprzedaż Psychologia w biznesie Turystyka i rekreacja
Zarządzanie Zarządzanie dla inżynierów Zarządzanie online

Oferta edukacyjna - Studia jednolite magisterskie

Studia magisterskie

Lista wydziałów/kierunków

Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna Prawo Psychologia

Opis Uczelni - Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu

UNIWERSYTET WSB MERITO W POZNANIU


Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
, jest największą w Wielkopolsce, prywatną uczelnią, która kształci studentów na kierunkach zarówno ekonomicznych jak i pedagogicznych i humanistycznych.

Uczelnia została założona w 1994r., dzięki staraniom Towarzystwa Edukacji Bankowej. Poznańska Wyższa Szkoła Bankowa, oprócz oferty edukacyjnej, która obejmuje zarówno studia I jak i II stopnia, jest również organizatorem licznych szkoleń i kursów dokształcających, które często są współfinansowane przez Europejski Fundusz Społeczny.
Poznańska uczelnia zajmuje wysokie miejsca w rankingach szkół wyższych, posiada liczne wyróżnienia i certyfikaty, w tym rekomendację Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, pozytywną opinię Business Centre Club oraz certyfikat IACBE – potwierdzający wysokie standardy edukacyjne.

Jako nowoczesna szkoła wyższa, uczelnia nastawiona jest na innowacyjność metod dydaktycznych, a wielu studentów chwali sobie możliwość podjęcia nauki w systemie dostosowanym do osób pracujących. Komisja Europejska przyznała uczelni Kartę Erasmus+, dzięki czemu studenci mogą podjąć studia, lub odbyć praktyki na europejskich uczelniach partnerskich.


Oferta edukacyjna - Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu

Zlokalizowany w malowniczym Poznaniu Uniwersytet WSB Merito to miejsce, które stanowi inkubator dla nauki i rozwijania kariery. Swoje bramy otwiera zarówno dla ambicjonalnych studentów, jak i dla doświadczonych profesjonalistów, oferując szeroki zakres programów.

Wyróżniająca oferta edukacyjna tej na poznańskim rynku gwarantuje rozwój kompetencji, które są najbardziej poszukiwane na rynku pracy. W strukturze kursów i wykładów oferowanych przez Uniwersytet WSB Merito znaleźć można kierunki inżynierskie, menedżerskie i ekonomiczne.

Inżynieria zachwyca bogactwem specjalizacji, takich jak:

  • inżynieria przemysłowa,
  • technologia żywności,
  • mechanika precyzyjna.
Menedżerstwo, dostępne również w wersji dwujęzycznej, obejmuje specjalizacje jak zarządzanie projektem, zarządzanie zasobami ludzkimi, czy zarządzanie jakością.

Wybierając ekonomię, studenci mogą skupić się na analizie ekonomicznej, ekonomii finansowej lub ekonomii zarządzania. Wyróżnikiem uczelni jest też świadomość globalnych trendów.

Wybór Uniwersytetu WSB Merito, to decyzja o inwestycji w rozwiązania edukacyjne dostosowane do dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości rynku pracy.

Uczelnie w okolicy z podobną ofertą edukacyjną - Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu

Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu to ceniona, prywatna uczelnia, którą wyróżnia bogata oferta edukacyjna skoncentrowana na praktyce i rozwijaniu umiejętności niezbędnych na rynku pracy. Poznań, jako jedno z największych miast studenckich w Polsce, oferuje wiele innych opcji edukacyjnych.

Uniwersytet Adama Mickiewicza (UAM) to jedna z najstarszych i największych polskich uczelni, która równie mocno, co WSB Merito, stawia na praktykę w edukacji. UAM wyposaża studentów w solidną wiedzę teoretyczną i praktyczną z różnych dziedzin nauki, gwarantując szeroką możliwość rozwoju.

Politechnika Poznańska to druga po UAM największa publiczna uczelnia w Poznaniu. Charakteryzują ją silne powiązania z przemysłem i biznesem, czym przypomina Uniwersytet WSB Merito. Politechnika Poznańska doskonale przygotowuje studentów do pracy, głównie w sektorze technicznym i inżynieryjnym.

Trzecim przykładem jest Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości oferująca kierunki związane z zarządzaniem, administracją i biznesem. Tak jak na Uniwersytecie WSB Merito, jej celem jest zapewnienie studentom umiejętności praktycznych przydatnych w miejscu pracy. Wszystkie te uczelnie są doskonałymi alternatywami dla osób rozważających studia w Poznaniu i poszukujących kierunków podobnych do tych oferowanych na Uniwersytecie WSB Merito.