Znajdź swoje wymarzone studia w Poznaniu

Zarządzanie - Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości - zasady rekrutacji - 2022/2023 rok

Zarządzanie - Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości - zasady rekrutacji - 2022/2023 rok

Zasady rekrutacji na studia na kierunku zarządzanie na WSZiB na rok 2022/2023
Kierunek zarządzanie dostępny jest również na Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości. Młode osoby chcące zapoznać się z zasadami przyjęć powinny odwiedzić stronę zasady rekrutacji WSZiB.
Na stronie dostępnych jest wiele szczegółowych informacji, które odnoszą się do naboru na ten właśnie kierunek studiów. Można znaleźć na oficjalnej stronie wszystkie niezbędne terminy dostarczania dokumentów oraz opłaty, które należy wnieść.
W celu przystąpienia na studia wymagane jest jedynie świadectwo maturalne.

Studia I stopnia
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości jako uczelnia prywatna nie wprowadza progów rekrutacyjnych na uczelni. Przyjęcia odbywają się na podstawie świadectwa maturalnego oraz dopełnienia wszystkich formalności związanych z opłatami za studia.

Opinie o Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości
Przed złożeniem dokumentów rekrutacyjnych na uczelnię warto poznać oceny na jej temat wystawione przez absolwentów i studentów. Tego rodzaju oceny można z łatwością znaleźć na stronie Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości – opinie. Witryna pozwala na zdobycie szerokiej wiedzy na temat uczelni. Absolwenci chętnie dzielą się informacjami na temat przygotowania do rynku pracy i można w ten sposób zdobyć niezwykle szeroką wiedzę na temat szkoły wyższej.

Opis studiów na kierunku zarządzanie na Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości
Kierunek zarządzanie pozwala na zdobycie wielu kompetencji menadżerskich. Studenci w trakcie nauki poznają tajniki kierowania przedsiębiorstwem i są przygotowani do podjęcia pracy w ramach kadry zarządczej w firmach o różnej wielkości. Zdobywają również niezbędne kompetencje do prowadzenia własnej firmy i są w stanie sprawnie rozwijać swój biznes. Uczelnia oferuje również takie specjalności na kierunku jak: marketing i e-biznes, psychologia biznesu, bankowość, kadry i płace, rachunkowość, zarządzanie projektami, zarządzanie przedsiębiorstwem czy zarządzanie obsługą klienta. Wszystkie zajęcia na uczelni prowadzone są przez praktyków, którzy w przystępny sposób przekazują szeroką wiedzę.

Program studiów/Czego się nauczysz?
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości stawia przede wszystkim na przekazywanie praktycznej wiedzy. Z tego też powodu absolwenci studiów posiadają następujące kompetencje:

Data publikacji: 14-03-2022

Zobacz również inne studia na kierunku Zarządzanie w Poznaniu - Zasady rekrutacji

Filmy - Zarządzanie

Jak zarządzać czasem?

Zarządzanie państwem - wywiad z dr. Pawłem Antkowiakiem