SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny Poznań
SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny Poznań
SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny Poznań
SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny Poznań
SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny Poznań
SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny Poznań
Logo Akademia Leona Koźmińskiego

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny Poznań

Adres: ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10

61-719 Poznań

TEL. 61 27 11 222, 61 858 43 21

FAX. 61 858-43-69

Oferta edukacyjna - Studia I stopnia

Studia licencjackie

Studia Inżynierskie

Lista wydziałów/kierunków

Architektura (School of Form)

Galeria ZDJĘĆ

Studia Poznań - O Uczelni - SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny Poznań

Uniwersytet SWPS czy humanistyczno-społeczny, to centrum naukowo-dydaktyczne. Jest bardzo nowoczesne i oferuje ponad 30 interdyscyplinarnych kierunków studiów,
prowadzonych aż w pięciu miastach, tj. w Warszawie, Sopocie, Katowicach, Poznaniu i we Wrocławiu. To także pierwszy prywatny uniwersytet w Polsce, który inwestuje w rozwój nauki.

Uczelnia ta od ponad 19 lat jest uważana za jeden z najważniejszych ośrodków studiów. Od początku swojego istnienia bardzo intensywnie się rozwija i prężnie prowadzi działalność naukowo-badawczą.

Studia Poznań - Oferta Kształcenia - SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny Poznań

Kształcić się tu mogą studenci w kierunku psychologa, prawnika, dziennikarza czy młodego projektanta.

Do wyboru jest tu kilka kierunków. Między innymi: psychologia, wzornictwo, architektura czy prawo.

Kierunek wzornictwo to nowoczesne studia projektowe znane jako School of Form. Program ten został uznany przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego za najbardziej innowacyjny w Polsce. Dzięki temu cały wydział otrzymał milion złotych nagrody, które może włożyć w doskonalenie i rozwój całej oferty dydaktycznej.

W 2014 roku, uczelni udało się pozyskać prawie 3 miliony złotych na realizację projektów badawczych w dziedzinie prawa oraz psychologii. Dzięki temu studenci mają możliwość prowadzenia badań typu field study w specjalnie przygotowanym do tego, profesjonalnym laboratorium psychologicznym.

Studenci również mają możliwość zaangażowania się w innowacyjne projekty, które są realizowane w porozumieniu z instytucjami, poradniami czy kancelariami prawnymi. Wszyscy absolwenci tej uczelni mogą kontynuować karierę naukową w ramach interdyscyplinarnych studiów doktoranckich odbywających się na uczelniach w Warszawie i we Wrocławiu.

Warto wspomnieć, że SWPS prowadzą badania, które są odpowiedzią na rzeczywiste potrzeby ludzi, a nowoczesny model kształcenia oparty jest na partnerskich relacjach. Uczelnia współpracuje ze środowiskiem kultury oraz sztuki, a także biznesu. Dzięki temu studenci mogą się nie tylko uczyć ale także odkrywać wiedzę.

Polecane Uczelnie w Poznaniu