Wyższa Szkoła Logistyki (WSL)
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL)
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL)
Logo Akademia Leona Koźmińskiego

Wyższa Szkoła Logistyki (WSL)

Adres: ul. E. Estkowskiego 6

61-755 Poznań

TEL. 61 850 47 76

Oferta edukacyjna - Studia I stopnia

Studia licencjackie

Studia Inżynierskie

Lista wydziałów/kierunków

Logistyka (zobacz specjalizacje)

Oferta edukacyjna - Studia II stopnia

Studia magisterskie uzupełniające

Lista wydziałów/kierunków

Zarządzanie (zobacz specjalizacje)

Galeria ZDJĘĆ

Studia Poznań - O Uczelni - Wyższa Szkoła Logistyki (WSL)

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu, swoją działalność rozpoczęła w 2001 roku. Uczelnia od początku swojego działania ma charakter elitarny. W swoich szeregach ma wykładowców zagranicznych, którzy cieszą się międzynarodowym autorytetem. Oprócz tego uczelnia ma ogromną bazę dydaktyczną z biblioteką i laboratoriami komputerowymi. Przez to że, charakter uczelni jest elitarny, zrezygnowano tu z kształcenia masowego.

Studia Poznań - Program Studiów - Wyższa Szkoła Logistyki (WSL)

Studenci mogą tu studiować: zarządzanie oraz logistykę.

Dla władz uczelni najważniejszym zadaniem jest przygotowanie absolwenta, który kończy Wyższą Szkołę logistyki, w jak najbardziej profesjonalny sposób.

Program studiów jest tak skonstruowany, aby obejmował cały niezbędny zakres wiedzy teoretycznej, którą student ma szansę zdobyć, korzystając z wykładów, ćwiczeń i warsztatów. Te zaś przeplatają się z okresami pracy na wielu stanowiskach logistycznych, z którą student podpisuje umowę stażową.

Taka forma nauki pozwala zdobyć studentom nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także doświadczenie i pewność siebie, co będzie potrzebne w przyszłości w poszukiwaniu pracy.

Uczelnia umiejscowiona jest w samym centrum Poznania. Studenci, studiują w nowoczesnym kompleksie budynków, który przystosowany jest, o czym warto wspomnieć, również do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Studia Poznań - Zaplecze dydaktyczne - Wyższa Szkoła Logistyki (WSL)

Do dyspozycji studentów jest między innymi biblioteka w całości skomputeryzowana oraz laboratoria komputerowe. Wszystkie sale, w których studenci przebywają są w pełni klimatyzowane oraz mają zapewnione najnowocześniejsze sprzęty audiowizualne. Aby móc być w kontakcie ze swoimi studentami uczelnia uruchomiła na swoim terenie platformę elektroniczną, dzięki której każdy student ma zapewniony szybki dostęp do planów zajęć, swojego indeksu, ogłoszeniach z dziekanatu czy jaki jest aktualny stan opłat czesnego.

Studia Poznań - Oferta Kształcenia - Wyższa Szkoła Logistyki (WSL)

Uczelnia oferuje studia stacjonarne oraz niestacjonarne, zarówno I jak i II stopnia oraz studia podyplomowe i inżynierskie.
Każdy, kto chce kształcić się elitarnie i mieć szansę zdobyć pracę marzeń, dobrze, aby zainteresował się ofertą tej konkretnej uczelni.

Polecane Uczelnie w Poznaniu