SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny Poznań
SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny Poznań
SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny Poznań
Logo Akademia Leona Koźmińskiego

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny Poznań

Adres: ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10

61-719 Poznań

TEL. 61 27 11 222

Oferta edukacyjna - Studia I stopnia

Studia licencjackie

Filmy - SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny Poznań

Galeria ZDJĘĆ

Studia Poznań - O Uczelni - SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny Poznań


Uniwersytet SWPS w Poznaniu to niepubliczna szkoła wyższa, która od lat cieszy się dużym zainteresowaniem kandydatów na studia wyższe. Nic w tym dziwnego, uczelnia jest świetnie prosperującym centrum naukowo-dydaktycznym, które oferuje możliwość kształcenia na ponad 30 interdyscyplinarnych kierunkach studiów. Uczelnia ma swoje filie nie tylko w Poznaniu, ale również w Warszawie, Sopocie, Katowicach i we Wrocławiu. Poza bogatą ofertą kształcenia, uniwersytet SWPS wyróżnia się prężną działalnością naukową, realizuje szereg programów i projektów naukowo-badawczych, które odbijają się szerokim echem w świecie nauk społecznych nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

Studia Poznań - Oferta Kształcenia - SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny Poznań

Na uniwersytecie SWPS w Poznaniu studenci mają możliwość zdobywania wykształcenia na takich kierunkach, jak prawo, psychologia, dziennikarstwo, architektura oraz wzornictwo, które realizowane jest w ramach nowoczesnych studiów projektowych School of Form. Jest to zupełnie nowe i innowacyjne podejście do kształcenia młodych projektantów, które zdobyło zasłużone uznanie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. A dzięki temu cała filia SWPS w Poznaniu otrzymała w ramach nagrody spore środki, które pozwoliły jej na doskonalenie, rozwój oferty dydaktycznej i wprowadzanie kolejnych nowoczesnych rozwiązań podnoszących jakość kształcenia. Dużym atutem uczelni jest wykwalifikowana kadra dydaktyczna, w skład której wchodzą nie tylko nauczyciele akademiccy, ale również praktycy – eksperci w swoich dziedzinach. Duży nacisk kładzie się na praktyczną naukę i wykształcenie umiejętności, które pozwolą studentom na bezproblemowe znalezienie zatrudnienia w wybranym i wyuczonym zawodzie.

Zaawansowane projekty badawcze - SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny Poznań

Studenci SWPS w Poznaniu mają możliwość nie tylko kształcenia się na wybranych kierunkach, ale również uczestniczenia w szeregu projektów naukowo-badawczych z dziedziny psychologii oraz prawa. Prowadzą badania typu field study w specjalnie do tego wyposażonym, nowoczesnym laboratorium psychologicznym. Co więcej, mogą również angażować się w projekty, które realizowane są we współpracy z innymi uczelniami, instytucjami czy jednostkami badawczymi. Pozwala to im już na etapie kształcenia akademickiego na zdobywanie cennych doświadczeń, nowych kompetencji, a także szeroko zakrojonych kontaktów zawodowych. Uniwersytet SWPS prowadzi nowoczesny system kształcenia oparty na partnerskich relacjach. Uczelnia współpracuje ze środowiskiem biznesu, kultury i sztuki, organizuje szereg wykładów i spotkań ze światowej sławy ekspertami.

Najwyższy status wśród uczelni - SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny Poznań

Uniwersytet SWPS posiada prestiżową kategorię A+ oraz status najlepszego wydziału nauk społecznych w Polsce. Zajmuje również wysokie, piąte miejsce wśród uczelni sięgających po granty z Narodowego Centrum Nauki. Aktywnie działa na polu działań naukowych, posiada wyróżnienie HR Excellence in Research.

Międzynarodowe środowisko kształcenia - SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny Poznań

Uczelnia umożliwia studentom naukę w wielokulturowym i międzynarodowym środowisku. Współpracuje z uczelniami na całym świecie, organizuje wymiany studenckie, szereg projektów i międzynarodowych programów. Studenci mają możliwość realizacji części kształcenia na wybranych zagranicznych uczelniach. Obecnie uczelnia ma podpisanych blisko 90 umów o współpracy z zagranicznymi szkołami wyższymi, a ich liczba systematycznie rośnie. Studenci w ramach programu Erasmus+ wyjeżdżają nie tylko na europejskie uczelnie. Kształcą się również w Korei, Chinach czy Turcji.